24-30 Ağustos 2020 Haftası Burç Yorumları

24-30 Ağustos 2020 Haftası Burç Yorumları

Koç 21 Mart/ 20 Nisan

Bu hafta Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn gezegenlerinden aldığınız olumsuz açılar sebebi ile huysuz ve huzursuz davranışlar içinde olacaksınız. Ortada hiçbir neden olmaksızın aşırı duygusal tavırlar sergilersiniz. Kaprisli ve alıngan olacağınız için en yakınınız tarafından bile hatalarınız yüzünüze söylendiğinde kabul etmezsiniz.
Sevgiye dair konularda zorluklar yaşayabilirsiniz. İçiniz sevgi dolu olmasına rağmen karşılaştığınız partnerler sevgiden uzak ve negatif tiplerdir. Boşu boşuna bunları düzeltmeye gayret etmeyin. Az da olsa sevgi almaya çalışmanız sonuç vermez.
Özellikle yalnız koçlar fiziksel çekimle sevgiyi birbirine karıştırır, cinsellikte mutlu olduğu kişilere aşık olduğunu sanıp yanlış ilişkilere sürüklenebilir. Gerçek sevgiyi bulmanız için öncelikle “bir ilişkiden ne bekliyorsunuz ve nasıl bir partner istiyorsunuz?” bunun cevabını kendinize tarafsızca vermeniz gerekiyor.
Ayrıca bu dönemde; mide rahatsızlıkları, göğüslerde şişme ve genel göğüs problemleri de sıkça görülebilir.

Boğa 21 Nisan/ 21 Mayıs

Bu dönemde kendinizi oldukça iyi hisseder, çevreniz ile sorun yaşamazsınız. Dengeli ve uyumlusunuz. Tüm yakınlarınızdan destek görürsünüz, çok sevdiğiniz biri ile uzun saatler geçirebilirsiniz.
Her konuda samimi ve rahat olduğunuzdan insan ve iş ilişkileri oldukça iyi şekilde yürür. Etrafınıza yaydığınız olumlu enerji, dönüp dolaşıp size geri gelir.
Karşı cinsle iyi ilişkiler, paylaşımlar, beraber geçirilecek hoş vakitler moralinizi yükseltecek. Hediyeler alma ve verme zamanıdır. Kendiniz için istediğinizi başkaları için de istediğiniz açıkça görüleceği için tüm çevrenizde hayranlık uyandırabilirsiniz.
Endişe duyduğunuz, sizi hırpalayan bir konuda güzel bir haber almanız sayesinde bu süreç boyunca pozitif enerji ve sevinçle dolup taşacaksınız.
Kendinizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak oldukça rahat hissedeceksiniz.
Samimi, yardımsever ve neşeli halinizi hiçbir şeyin bozmasını istemeyeceksiniz. Müşkül durumda olanlara el uzatacak, bu sayede korunup kollandığınızı hissedeceksiniz.

İkizler 22 Mayıs / 22 Haziran

Diğer zamanlara göre daha delice uğraşır, hiçbir işi sonuca ulaştıramazsınız. Ailevi sorunlar da gündeme gelir. Sevgi ve destek beklerken engellendiğinizi hissedersiniz. Duygusal tansiyon yükselir, insanlarla olan tüm ilişkiler gergin bir hale gelir. Alınganlık had safhada yaşanır. En basit bir sorun dahi birkaç saatlik süre içinde krize dönüşebilir.
Kendinizi hasta ve mutsuz hissedersiniz. Konu ne olursa olsun her anlamda genel davranış bozuklukları ve dengesizlikler görülür.
Karşı cinsle olan ilişkilerde sebepsiz yere gerginlikler yaşanabilir.
Sevdiğiniz, değer verdiğiniz birçok kişi tarafından kullanıldığınızı, hakkınızın yendiğini düşünür, şu an o kişilerle aranız iyi bile olsa aniden diş bilemeye başlarsınız. Basit görünen olaylar bir anda karmaşık hale gelirken düğümlenen sorunları çözemeyeceğinizi hissedersiniz.
Sürekli huzursuzluk duymanız uyku düzeninizi de bozabilir. Basit konulara takılmanız nedeni ile hayata dair önemli konular ihmal edilir.

Yengeç 23 Haziran/ 22 Temmuz

İş ilişkileri, grup çalışmaları olumlu yürür. Sürüncemede kalan konular hızla yoluna girer. El attığınız her konudan kazançlı çıkan olursunuz.
Karşı cinsle olan ilişkiler memnuniyet verici şekilde gelişir.
Sizi uzun zamandır beğenen ama açılmaya çekinen biri kolaylıkla açılabilir. Kargaşalı durumlar içinde bulunsanız bile duygularınıza kapılmadan tarafsız davranışlar içinde olacağınız bir süreç sizi bekliyor. Hayatınızı zora sokan boğuştuğunuz sorunlarla daha güçlü savaşabilmek adına bir mola verirsiniz.
Olayları, insanları ve her şeyden önce kendinizi kontrol edebilirsiniz. Bu sayede daha dingin bir kafa ile her tür konuyu daha iyi analiz edebilirsiniz.
Eski dostlarla bir araya gelme fırsatları yakalar, adeta kendinize terapi uygularsınız.
Bu süreçte uzun vadeli, güzel ve verimli arkadaşlıklar da kurulabilir.
Ben duygunuzdan sıyrılır ve kendinizi düşündüğünüz kadar başkalarını da düşünürsünüz.
Yardım etme eğiliminiz çoğalır ve zorda olan birinin ihtiyaçlarını karşılamak için kolları sıvarsınız.

Aslan 23 Temmuz/ 22 Ağustos

Sempatik ve uyumlu, çevrenizdeki herkese her anlamda pozitif davranışlar sergilediğiniz bir zaman dilimidir.
Duygularınızı gayet net bir şekilde ifade edersiniz. Özellikle karşı cins ile herhangi bir sorun varsa tatlı dille konuşarak olmasını istediğiniz her şeyi karşı tarafa ılımlı bir dille anlatırsınız. Kadın arkadaşlar ile zaman geçirme, konuşma ihtiyacı duyar, sohbetler yaparsınız.
Karşı cins ilişkilerini de körükleyen açılar ile; ilginizi çeken, duygularınızı açıklamakta zorlandığınız kişiye karşı kendi iç dünyanızı kolaylıkla ifade edebilirsiniz.
İnsanların sıkıntılarını dinleyip kendinize ait geçmişe dair sorunlarınızı çok net ortaya koyar, bir şekilde kendinize ve dostlarınıza psikoterapi uygularsınız.
Aile, ev, mal, mülk konuları ile ilgili gelişmeler ya da olumlu değişimler yaşanabilir.
Herhangi bir yatırım için başlangıç yapmanın en uygun zamanıdır.
Arkadaşlar, akrabalar, yakın ve uzakta olan herkesin aklına gelirsiniz ya da onları düşünerek iletişim kurma isteğine girebilirsiniz.

Başak 23 Ağustos / 22 Eylül

Bu dönem; mantığınızı geri planda tutacak ve belki hiç kullanamayacaksınız. Tamamen duygularınızın yönetiminde hareket edersiniz.
Hiçbir konu ve kişi hakkında objektif davranamazsınız.
Tanıdığınız, sevdiğiniz birkaç kişi ile birlikte olma isteği içinde diğer insanlara karşı kendinizi kapatırsınız.
Bu süreçte hayatınızdaki önemli bir kadın ile ilgili gelişmeler ve haberler gündeme gelir.
Tüm hâkimiyet duygularda olduğundan hafta boyunca kendinizi yaralı, yalnız ve sevilmiyor hissedebilirsiniz.
İçinizde kabaran aşırı duygusallık çocuklarınız, eşiniz ve yakınlarınızı dahi kırmanıza, onlara karşı gereksiz alınganlıklar yapmanıza neden olur.
Ağlamak için sebebiniz olmasa dahi bir film seyrederek, şarkı dinleyerek duygularınızın yoğunlaşmasıyla saatlerce gözyaşı dökebilirsiniz.
Aşırı duygusal, panik hali içinde yakınınızda olan herkese saldırabilirsiniz.
Aklınızda anlamsız, sizi ve yakın çevrenizi sıkıntıya sokabilecek birçok fikir oluşabilir. Sinirli haliniz ile bu fikirlerinizi fiiliyata dökmek uğruna bir savaş hali içinde olursunuz.
Kısacası; duygularınıza hakim olmaya gayret ederek, daha sağduyulu davranmanız gereken bir dönemde olduğunuzu idrak etmelisiniz.

Terazi 23 Eylül / 22 Ekim

Akıl ve duygularınız uyum içindedir. Anlatmak istediğiniz ne varsa kısa bir süre içinde dile getirebilirsiniz. Bazen de hoşunuza giden bir konu hakkında saatlerce konuşabilirsiniz.
Telefon, mail ve benzeri iletişim araçlarınızın sürekli aktif halde olacağı bir haftadasınız.
Fikirlerinizi uygulamaya koymak açısından oldukça güzel bir süreçtir.
Tüm yakın çevrenizde dâhil olmak üzere birçok insan ile iletişim içinde olur, düşüncelerinizi anlatıp karşı tarafın fikirlerini almak istersiniz.
Olmasını istediğiniz her ne konu varsa; ikna yeteneğinizin yükseldiği bu süreçte başka insanların desteğini kolaylıkla yanınızda bulabilirsiniz.
Yeni tanışmalar, sürekli haberleşmeler ve birçok haber hafta boyunca sosyal temponuzu hızlandırır.
Kendinizi oldukça iyi ifade edersiniz. İstediğiniz hedefe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Sabahlara kadar uzayan sohbetler, yazışmalar ve telefonlar kendinizi önemli hissetmenize sebep olur.
Özellikle kadınlarla ilişkiler ve iletişim mükemmel bir şekilde gelişir. Karşılıklı fikirsel alışveriş, yardımlaşma ve dayanışmanın yoğun olduğu bir süreçtir.

Akrep 23 Ekim/ 21 Kasım

Çevrenizdeki herkesle güzel konuşmalar ve haberlerin geçeceği güzel bir süreç sizi bekliyor.
Davetler, eğlence planları, yardımlaşma ve sevgi zamanıdır.
Yakın arkadaşlarla bir araya gelip oldukça hoş vakitler geçirebilirsiniz.
İçinizdeki aşk isteği alevlenir ve karşı cinsle daha kolay yakınlaşmanın yollarını bulursunuz.
Özel olduğunuzu hissetmek ve size bu duyguyu yaşatan kişiye yoğun sevgi sunmak istersiniz. İçinizdeki sevgi dalgası hayatın her alanına yansır.
Bir şeyleri düzeltmek, etrafınızı ve evinizi güzelleştirmek için de kolları sıvarsınız.
Duygularınızın ön planda olması çalışma isteğinizi azaltacaktır. İş hayatı keyif vermez hale gelir ve işleri biraz ihmal edip zoraki yapmak durumunda kalırsınız. Fakat tatlı diliniz ve sevimliliğiniz o kadar fazladır ki kimsenin gözüne batmazsınız.
Sevgi her şeyin anahtarıdır ve bu bilinçle etrafınızdaki herkesi motive eder, övgü dolu sözlerinizle onore edersiniz.
İş arayan birine iş bulmasında yardımcı olur, muhtaç olanlara el uzatarak ruhunuzu rahatlatırsınız.

Yay 22 Kasım / 21 Aralık

Size karşı hiçbir itirazı, en olumlu konuşmayı bile kaldıracak güçte olmadığınızı hissedersiniz.
Kadınlarla ilişkiler, bir ipin üstündeki iki cambazın haline benzer şekilde işler.
Size karşı gelen insanlarla empati yeteneğinizi kaybederek, ılımlı davranmak yerine oldukça kırıcı davranışlar sergiler ve kim uyarırsa uyarsın kendi olumsuzluğunuzun farkında olmazsınız.
Bir söz, bir davranış aniden kaoslara sebep olarak kritik saatler geçirmenize sebep olabilir.
Mantığınızı öne çıkarmaya çalışır, duygularınızı bastırırsınız. Fakat mantığınız da doğru işlemediği için, konuşmalarınız can acıtıcı ve laf sokucu şekilde gelişir.
Problemlerinizi konuşmalarla çözümlemeye çalışırsınız fakat saatler süren konuşmalar bir adım dahi ilerlemenize meydan vermezken, olayların daha da çıkmaza girmesine sebep olabilir.
Siz birilerini kırar ve bu durumdan pişman olmazken, başkaları da sizi kırabilir. Negatifliğiniz karşınızdaki kişiye ayna şeklinde geçer.
Olayları akışına bırakabilseniz kendiliğinden düzelebilecekken daha fazla üstüne gitmeye çalışırsınız.
Akıntıya karşı yüzmeye çalışmak sizi hedefe ulaştırmayacağı gibi tüm enerjinizi de boşa harcamanıza sebep olur.

Oğlak 22 Aralık / 21 Ocak

Duygularınızla mantığınız arasında denge kurabilecek ve bu sayede gerçekleşmesini istediğiniz hedeflerinize daha kolay adımlar atabileceksiniz.
Geçmiş yıllarda kaçırılan bazı fırsatların gündeme gelme olasılığının arttığı bir dönemdesiniz.
Eski aşklarınızla alakalı haberler alabilir onlarla iletişime geçebilirsiniz.
Kendinizi anlama ve zaaflarınızı fark edebilme zamanıdır. Zaaflarınızdan kurtulmaya başlarken başkalarına da yardım eder ve huzurunuzu arttırmaya çalışırsınız.
İçinizdeki güzel duygular kendiliğinden kolaylıkla akar ve sevdiklerinizden de aynı karşılığı almaya başlarsınız.
Yakınlaşma isteği duyduğunuz, beğendiğiniz kişilere daha kolay yaklaşır onların da size açılmasını sağlarsınız.
Çevrenizdeki kadınlardan bol haber alır, bu haberler sayesinde hem mutlu olur hem de heyecanlı anlar yaşarsınız.
Etrafınıza karşı sevecen, neşeli ve hayat dolu bir enerji yollarsınız. İnsanlara daha sıcak davranırsınız. Karşılığında ilgi ve sevgi alırsınız. Çevrenizde popülariteniz artar ve daha fazla aranır, sorulursunuz.

Kova 22 Ocak / 19 Şubat

Kendinizi oldukça olumlu hissettiğiniz ve bu olumlu hissedişi yakınınızda olan herkese yaydığınız bir süreçtir.
Problemli bir aşk ilişkisinde partneriniz ile barışmak ve sorunlarınızı gidermek adına birçok bahane üreterek ilişkinize karşı olumlu yaklaşımlar gösterirsiniz.
Kendinizi neşeli, sevecen hissedecek ve etrafınıza da o şekilde yansıtacaksınız.
Aşk ilişkilerine meyliniz artar ve aşkı daha derin yaşamak istersiniz.
Eğlence fırsatları çıkabilir ve davetlere gidebilirsiniz.
Maddi anlamda da fırsatların kapınızı çalması olasıdır. Almayı istediğiniz bazı şeyler sürpriz bir şekilde hediye olarak gelebilir.
Bir şeyi düşünürsünüz ve düşündüğünüz şeyler anında oluşur. Bu nedenle çok istediğiniz şeyleri bu süreçte sıkça tekrarlamalısınız.
Yeni başlangıçlara adım atarsınız fakat tam olarak ne olduğunu anlamayabilirsiniz.
Aile ilişkileri sosyallik ve aşk ilişkileri sorunsuz olarak yürür.
Bu hafta iş veya aşk ilişkilerinde yeni biri ile tanışmak uğurlu sayılabilir.

Balık 19 Şubat / 20 Mart

Kendinizi bir hayli gergin hissedeceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Duyguların ve mantığın birbirine karıştığı birkaç gün boyunca kararsız ve endişeli bir ruh hali sizi esir alır. Adım atmanız gereken bazı konular sürüncemede kalır.
Önemli kararlar almak ve önemli görüşmeler yapmak için uygun bir zaman değildir.
Sonucundan emin olduğunuz konular dahi olumsuz olarak sonuçlanır. Bu dönemde bir konu hakkında karar vermeniz, bir sorununu çözmeniz gerekebilir fakat aşırı sinirli davranışlarınız konuyu çözmenize engel olabilir.
Gittikçe yükselen tansiyon özellikle duygusal ilişkilerde ortaya çıkar. Etrafınıza karşı öylesine sert bir duruş gösterirsiniz ki size yardım etmek isteyen kişiler bile yanınıza yaklaşamaz. Alıngan davranışlarınızı kontrol edemediğiniz için gereksiz yere surat asar, basit sorulara bile kırıcı cevaplar verirsiniz.
Eski sevgili, eski eş daha çok aklınıza gelir, hayatınızda kötü giden her şeyi başkalarına yükler ve kendi hatalarınızı kabul edemezsiniz.

error: Content is protected !!