20-26 OCAK 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

20-26 OCAK 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

Kova burcu güneş ve Merkür transitine eşlik edecek güçlü yeni ay sayesinde bu hafta birçok konuda yeni başlangıçlar yapabiliriz. Finansal konular hakkında konuşmak, planlamak ve uygulamaya koymak adına önemli ve güçlü bir etkidir. Ortaklıklar yapma, eşinizin veya ortağınızın parasından faydalanma bu geçişin getirilerindendir.

Olumlu finansal değişiklikler yapmak için radikal kararlar alabilirsiniz. Uzun zamandır yapmak istediğiniz projelerinize destek kolaylıkla gelebilir. Bütçe hesapları ve maddi sorunlara çözüm diğer zamanlara göre daha kolaydır. Ruhani ve duygusal boyutta ise üzerinizde oldukça bir etkiye sahip olabilecek kişilerle tanışabilirsiniz. Psikolojik ve ruhsal olaylara ilgi artar, iç dünyanızın derinliklerine inerek kendinizi keşfedebilirsiniz. Farklı bir enerji ruhunuzda dolaşıyordur ve siz doğa üstü konular, uzay, evren gibi konulara eğilirsiniz.

Bu süreçte gizli kalmış mistik yeteneklerinizde ortaya çıkarabilir. Merkür gezegeninin desteği sayesinde pürüzlü olan her işinizi kolaylıkla yoluna koyabilirsiniz. Hayatınızı mantık çerçevesinde yoluna koyabilir maddi fırsatları yakalama adına iş bitirici ataklar yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!