20-26 OCAK 2020 YAY BURCU YORUMU

20-26 OCAK 2020 YAY BURCU YORUMU

Kova burcu güneş ve Merkür transitine eşlik edecek güçlü yeni ay sayesinde bu hafta birçok konuda yeni başlangıçlar yapabiliriz. Yılda birkaç kez yaşadığınız çok güçlü zihinsel bir enerji sizi sarar. İletişim her alanda artar, kendinizi doğru bir şekilde ifade edebilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz, komşularınız ile gelişmeler olabilir.

Hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz herhangi bir konuda gelişmek için oldukça uygun bir zaman dilimidir. Birçok kişi ile tanışır, kısa yolculuklar yapabilir çok fazla konuda fikir alışverişinde bulunursunuz. Bu süreç çok hareketli geçer. Adeta tüm yılın bilgilerini aldığınız her konuyu iyi analiz ettiğiniz bir süreç olduğundan stresinizi de kolaylıkla atar zorlandığınız konuların üstesinden gelirsiniz. Düşüncelerinizi yazıya dökmeniz de diğer zamanlara oranla daha kolaydır.

Ayrıca bu süreçte yeni aşk teklifleri, sevgiye dair olumlu yenilikler meydana gelebilir. Dargın olduğunuz ya da aranızda sorun olan kişilerle bu süreçte barışmayı denemeniz oldukça etkili olur. İnsanlar size hayır diyemezler. Kangren haline gelmiş bitmeyen konular bu süreçte çözüme kavuşur.

error: Content is protected !!