20-26 OCAK 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

20-26 OCAK 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

Kova burcu güneş ve Merkür transitine eşlik edecek güçlü yeni ay sayesinde bu hafta birçok konuda yeni başlangıçlar yapabiliriz. Aklınızı fikrinizi, hayallerinizi sanat eseri gibi ortaya koyup hayatın her yönünden haz alıp daha fazla keyfinize ve isteklerinize dönük yaşarsınız. Sorunlara kısa sürede çözüm bulan yapınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilir zekanız nedeni ile övgü alabilirsiniz.

Çocuklar ve aşk hayatınız ile ilgili karar vermeniz gereken konular var ise bu süreçte verilen kararlar ilerleyen süreçlerde de olumlu olarak devam edecektir. Ayrıca aşk hayatında da yeni teklifler ve kişiler gündeme gelebilir. Yaratıcılığınız ve sanatsal yeteneklerinizde artacağından bu tip konularda hayallerinizde ne varsa kolaylıkla ortaya koyabilirsiniz.

Daha önceleri öğrenmekte zorlandığınız her konu şimdi sizi çok seven birinin desteği sayesinde yoluna girer. Neye ihtiyacınız olduğunu ve eksik yönlerinizi tarafsız bir gözle değerlendirebilirsiniz. Kalbinizle aklınız aynı şekilde hareket ettiğinden hayata dair birçok konuda doğru kararlar verirsiniz. İnsanları ikna etmeniz kendinize hayran bırakmanız diğer zamanlara göre çok daha kolaydır.

error: Content is protected !!