20-26 OCAK 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

20-26 OCAK 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

Kova burcu güneş ve Merkür transitine eşlik edecek güçlü yeni ay sayesinde bu hafta birçok konuda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Para kazanma beceriniz artar. Gelirinizi arttırmak için uygun ve akılcı yolları kolaylıkla bulabilirsiniz. İş girişimleri, ticari konular ve maddi anlamda artış sürecidir. Ayrıca bu konularda olumlu yeni teklifler de alabilirsiniz. Tüm dikkatinizi ve bilgi birikiminizi para konularına vermeye başlarsınız.

Mal, mülk ve gelir getirici işlere kafa yorar geleceğinizde daha fazla para kazanmanın yollarını ararsınız. Geçmiş yıllardaki kayıp ve kazançlar çok daha iyi bir şekilde analiz edilir. Gelir akışınızda da gözle görülür bir şekilde hareketlilik başlar. Maddi anlamda yeni görüşmeler yapar farklı projeleri hayata geçirme isteği doğar. Düşüncelerinizi kelimelere dökmek diğer zamanlara göre çok daha kolaydır. Önemli konuşmalar yapmak, sürüncemede kalan ya da gerçekleşmeyen fikirlerinizi ortaya atarak hayata dökmeniz diğer zamanlara göre daha kolaydır.

Üzerinizde ki halsizliği ve moral bozukluğunu geride bırakarak yeni şeyler öğrenmek ve öğrendiklerinizi hayata geçirmek için oldukça istekli davranırsınız. Hayatınızı ilgilendiren her konuyu büyük bir sağduyu içinde ele almaya çalışacaksınız.

error: Content is protected !!