20-26 OCAK 2020 KOVA BURCU YORUMU

20-26 OCAK 2020 KOVA BURCU YORUMU

Kova burcu güneş ve Merkür transitine eşlik edecek güçlü yeni ay sayesinde bu hafta birçok konuda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kişiliğinizi güçlü kılma adına önemli değişiklikler yapmak isteyecek, nasıl güçlü olacağınızı ve nerde hangi adımı atacağınızı çok iyi bileceksiniz.

Yarım kalan, engellendiğiniz her şeyi belli bir sıralamaya koyarak değiştirir yada yeniden oluşturursunuz. Zararlı alışkanlıklardan uzaklaşmak ve diyet için de oldukça uygun bir dönemdir. Yeni ayın güçlü enerjisi yeniden yapılanma, gücünüzü gösterme ve hayatın yönetiminin sizin parmaklarınızın ucunda olduğunu hissettirecektir. Kendinize dair plan ve projelerinizi tüm çevrenize kolaylıkla aktarabilirsiniz. Yakın çevrenizden ve ilişkide olduğunuz herkesten haber alırsınız.

Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar ve imza atmak için oldukça uygun bir süreçtir. Uzun zamandır üzerinde durduğunuz projelerinizi gündeme getirmeniz ve destekçiler bulmanız kolaydır. Beceri isteyen işlerde de daha başarılı olursunuz. Yaptığınız, ürettiğiniz her şeyi başkalarıyla da paylaşmak ve övgü almak istersiniz. Daha hızlı, pozitif, şakacı ve zekanız önde olarak çok kişi ile iletişim içinde olursunuz.

error: Content is protected !!