20-26 OCAK 2020 KOÇ BURCU YORUMU

20-26 OCAK 2020 KOÇ BURCU YORUMU

Kova burcu güneş ve Merkür transitine eşlik edecek güçlü yeni ay sayesinde bu hafta birçok konuda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Duygularınızı sıfırlamadan mantığınızı öne çıkarmaya çalışacaksınız. Zeki, iyi konuşan arkadaşlarınıza eğilir ve sizi iyi yönlendirebilecek, fikirlerine saygı duyduğunuz yeni kişilerle de tanışabilirsiniz.

Organizasyon ve sosyallik artar, ayrıca bir grup ya da derneğe üye iseniz fikirlerinizle dikkat çekip alkış alabilirsiniz. Bu süreçte yalnız kalmak istemezsiniz, ayrıca birçok plan, proje ve faaliyet dolayısıyla yalnız kalmanız da imkânsız hale gelir. Yetişkin çocukları olanların çocukları ilgili organizasyon ve faaliyetlerin olacağı dönemdir. Dilinizi yapıcı bir şekilde kullanıp kendinizi doğru ifade edebileceksiniz. Özel ilişkinizle alakalı da yapıcı gelişmelerde bulunur kendi hatalarınızın da farkına varırsınız.

Olumlu haberler alır, önemli görüşmelerde bulunursunuz. Sevdikleriniz ve düşmanlarınızı yeniden gözden geçirir duygularınızdan arınarak akılcı bir yolla yeniden değerlendirirsiniz. Bu değerlendirme sonucunda gözünüzden düşen yeni kişiler olacaktır. Fakat bunun için üzülmez ve insanları daha iyi tanımanızı sağlayan olaylar yaşadığınız için kendinizi şanslı hissedersiniz.

error: Content is protected !!