20-26 OCAK 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

20-26 OCAK 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

Kova burcu güneş ve Merkür transitine eşlik edecek güçlü yeni ay sayesinde bu hafta birçok konuda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Basit fikirleriniz bile geniş ufuklara doğru yol açabilir. Yabancı ülkeler, yurtdışı bağlantılı iş ve görüşmeler bir anda gündeme gelebilir.

Eğitim ve bilgi alma kapasiteniz çok yüksek olduğundan kurslara başlayabilir, yarım kalan eğitiminize devam etme kararı alabilirsiniz. Özellikle bazı sınavlarımız bu sürece denk gelmiş ise düşündüğünüzün üzerinde başarı sağlayabilirsiniz. Kariyerinize yardımcı olacak kişiler kendiliğinden hayatınızda rol almaya başlar. Medya, basın yayın, öğretmenlik, kitap yazma veya çıkarma gibi konularda da yeni ay enerjisi tam destek verecektir.

Ayrıca eş ailesi ile de fikir alışverişinde bulunur, önemli konuşma ve görüşmeler yapabilir bir sorunu halletmelerinde yardımcı olabilirsiniz. Birçok uzun yolculuk da gündeme gelebilir. İletişiminiz mükemmeldir, insanlar ne söylemek istiyor iseniz o şekilde anlar. Anlaşılamama ve anlaşmazlık tehlikeleri sıfırlanmıştır. Yaratıcı işler, satıcılık, pazarlama, ticaret konularında büyük kolaylıklar yakalarsınız. Satmayı istediğiniz ama doğru dürüst müşteri bulamadığınız en basit şeyleri bile bir anda satabilirsiniz.

error: Content is protected !!