20-26 OCAK 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

20-26 OCAK 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

Kova burcu güneş ve Merkür transitine eşlik edecek güçlü yeni ay sayesinde bu hafta birçok konuda yeni başlangıçlar yapabiliriz. Mesleki anlamda bir yıllık tecrübe bilgi ve birikiminizi en iyi ortaya koyabileceğiniz zaman dilimidir. İş ortamınızı düzenler, daha fazla iş çıkarmak için yapıcı bir hale sokmaya çalışırsınız. Özellikle organizasyon işleri varsa bu süreçte işler kendiliğinden akar ve birlikte çalıştığınız insanlardan da kendilerini gösterebilecekleri hem de size yardımcı olabilecek faydalarını görürsünüz.

Görev bilinciniz ve sorumluluğunuz artar, daha detaycı ve analizci olursunuz. Bu süreçte kendinizi tamamen işe verir çalışmaya doymaz hale gelirsiniz. Bilgi ve birikiminizi önemli organizasyonlar için kullanabilirsiniz. İşinizi geliştirmek için faydalı yolları kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle satış işlerinde verimli ilişkiler kurabilir, iş yaptığınız kişileri kolaylıkla etkileyebilirsiniz. Satmak istediklerinizi pazarlamak için bundan daha uygun bir süreç yoktur.

Üzüleceğiniz sürprizlerle karşılaşmaz, pürüzlü konuları gündeme getirerek tamamen lehinize olacak şekilde ortadan kaldırırsınız. İşverenler, çalışanlar ve ortaklarla önemli iş birlikleri yapılır ve yeni fikirler üretebilirsiniz.

error: Content is protected !!