20-26 OCAK 2020 BALIK BURCU YORUMU

20-26 OCAK 2020 BALIK BURCU YORUMU

Kova burcu güneş ve Merkür transitine eşlik edecek güçlü yeni ay sayesinde bu hafta birçok konuda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çalışma hayatınız, sağlık konuları gündeme gelebilir. Yeni ay sağlıkla ilgili hastalıklara sebep olmaz fakat aşırı stres yaratıp kısa süreli depresyona sebep olabilir. Gerginliğinizi azaltmak için gelecek projelerinize ve işinize odaklanırsınız. Yeni ve değişik fikirler zihninizi adeta bir bombardımana tutar.

İnsanların bazı fikirlerinizi beğenmemesi ya da sizi engellemeye kalkması sizi daha çok ateşler. Aklınıza ne eserse uygulamaya koymak istersiniz. Hayatınızda olumsuz giden birçok konuyu değiştirme arzusu duyar ve bunu başarabilirsiniz. En basit bir konuyu bile en derinine inerek araştırma ve öğrenme isteği ile dolarsınız.

Karar veremediğiniz, sürüncemede kalan, ürktüğünüz, çekindiğiniz herhangi bir konuda bütün korkularınızdan sıyrılır olayları hızlı bir şekilde halletmeye ve lehinize çevirmeye çalışırsınız. Sizden gizlenen bir konuyu da bu süreçte öğrenmeniz olasıdır. Egonuz güçlenir, kendinize güveniniz artar uzun vadede sizi rahatsız eden herhangi bir konu var ise bu haftadan itibaren o konuyu ele alarak olumlu ya da olumsuz mutlaka çözüme ulaştırırsınız.

error: Content is protected !!