20-26 OCAK 2020 ASLAN BURCU YORUMU

20-26 OCAK 2020 ASLAN BURCU YORUMU

Kova burcu güneş ve Merkür transitine eşlik edecek güçlü yeni ay sayesinde bu hafta birçok konuda yeni başlangıçlar yapabiliriz. Yakın ilişkide bulunduğunuz kişiler ve partner ile olan ilişkileriniz öne çıkar. Önemli konuşmalar ve kararlar zamanıdır. Ortak işlerle ilgili imzalar atılabilirsiniz. Bütün kartlar açıktır, yakın ilişkide bulunduğunuz herkes ile anlaşma yoluna gitmek için fikirlerinizi ve isteklerinizi açıkça ortaya koyar, rahatlıkla talepte bulunabilirsiniz. Düşünme, sonuca ulaştırma kapasiteniz artar. Ne yapmak istediğinizi bilir, başkalarının da hayatını da kolaylaştırabilirsiniz.

Sözleriniz havada kalmayacak karşı tarafta düzelmesi gereken bir özellik varsa konuşarak sorunu ortadan kaldırmanız çok daha kolay olacaktır. Bir türlü açıklığa kavuşturulmayan konuları korkusuzca ele alır ve sonuca ulaştırırsınız. Hayattan ne beklediğinizi ve hayatın size sunduklarını analiz ederek kendi hatalarınızı da tarafsızca ele almaya başlarsınız.

Boş zamanlarınızı da size fayda sağlayacak, kafanızı dağıtacak gezilere ayırmaya çalışır bu sürecin toparlanmak adına gerekli olduğunun bilincine varırsınız. Duygularınızı kenarda bırakarak mantıklı davranarak doğru sonuçlara ulaşırsınız.

error: Content is protected !!