20-26 OCAK 2020 AKREP BURCU YORUMU

20-26 OCAK 2020 AKREP BURCU YORUMU

Kova burcu güneş ve Merkür transitine eşlik edecek güçlü yeni ay sayesinde bu hafta birçok konuda yeni başlangıçlar yapabiliriz. Ev ve ailevi konularda iletişim, nostalji isteğiniz artar. Eskileri yâd edip genelde geçmiş yıllarda yaşanan konularla ilgili olumlu şeyler hatırlarsınız. Aileniz daha çok hayatınızda olur, onlarla daha çok görüşür, daha fazla fikirlerini alırsınız.

Bu arada ev, mülk konularında yenilik yapma ya da alım satım konuları gündeme gelebilir. Taşınmak için oldukça uygun bir dönem olduğundan her şey olağandan daha hızlı gelişir. Fikirleriniz özel ve aile hayatınıza odaklanır. Bu tip konularla alakalı planlar yapar, aile bireylerinizin ihtiyaçlarını onlar istemeden siz kollamaya başlarsınız. Ebeveynlerinizin sorunlarını çözüme kavuşturmaya çalışırsınız. Derinlerde olan düşünceler ve geçmişte yaşanan sorunlarda su yüzüne taşınır.

Şu an yaşadığınız olayların, hayatınızda olan ve geride bıraktığınız kişilerin geçmişinizle olan bağlantılarını daha kolay çözersiniz. Ayrıca bu süreçte yakınlarınızda sizden yaşça büyük kişilerin sayısı fazlalaşır. Onların tecrübelerinden faydalanır, sohbet etmekten keyif alırsınız. Duygusal konularda eşinizle ortak noktada buluşamadığınız bir konuda soruna çözüm bulup en doğru kararları alacağınız bir zaman dilimidir.

error: Content is protected !!