2-8 MART 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

2-8 MART 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

İçinizi sıcak duygular kaplar, iyilik yaparak iyiliğin geleceği düşüncesi daha sağlam olarak yerleşmeye başlar. Huzur kaçıran, kavgacı, kıskanç ve bozguncu kişilerden uzak durarak sizi negatif etkilemelerine izin vermezsiniz. Kalbinizde iyilikler ve güzellikler filizlenir, hayattan umutlanmaya başlarsınız. Bu dönemde kendinizi oldukça iyi hisseder, çevreniz ile sorun yaşamazsınız.

Hediyeler alma ve verme zamanıdır. Endişe duyduğunuz sizi hırpalayan bir konuda güzel bir haber almanız sayesinde bu süreç boyunca pozitif enerji ve sevinç ile dolup, taşacaksınız. Kendinizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak oldukça rahat hissedeceksiniz. El attığınız her konudan kazançlı çıkan olursunuz. Karşı cinsle olan ilişkiler memnuniyet verici şekilde gelişir.

Kargaşalı durumlar içinde bulunsanız bile duygularınıza kapılmadan tarafsız davranışlar içinde olacağınız bir süreç sizi bekliyor. Hayatınızı zora sokan, boğuştuğunuz sorunlarla daha güçlü savaşmak adına bir mola verirsiniz. Olayları, insanları ve her şeyden önce kendinizi kontrol edebilirsiniz. Bu sayede daha dingin bir kafa ile her tür konuyu daha iyi analiz edebilirsiniz. Eski dostlarla bir araya gelme fırsatları yakalar adeta kendinize terapi uygularsınız.

error: Content is protected !!