2-8 MART 2020 YAY BURCU YORUMU

2-8 MART 2020 YAY BURCU YORUMU

Duygusal tansiyon yükselir, insanlarla olan tüm ilişkiler gergin bir hale gelir. Alınganlık hat safha da yaşanır. En basit bir sorun dahi birkaç saatlik süre içinde krize dönüşebilir. Ailevi sorunlar da gündeme gelir. Sevgi ve destek beklerken engellendiğinizi hissedersiniz. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz birçok kişi tarafından kullanıldığınızı, hakkınızın yenildiğini düşünür şu an o kişilerle aranız iyi bile olsa aniden diş bilemeye başlarsınız.

Kolaylıkla halledilebilecek problem birkaç saat içinde karmaşık bir hale gelir ve düğümlenen sorunları çözemeyeceğinizi hissedersiniz. Mantığınız geride hatta hiç yok denecek kadar azdır. Tamamen duygularınızın yönetiminde hareket edersiniz. Hiçbir konu ve kişi hakkında objektif davranamazsınız. Size karşı gelen insanlarla empati yeteneğinizi kaybederek ılımlı davranmak yerine oldukça kırıcı davranışlar sergiler ve kim uyarırsa uyarsın kendi olumsuzluğunuzun farkında olmazsınız.

Mantığınızı öne çıkarmaya çalışır, duygularınızı bastırırsınız. Fakat mantığınız da doğru işlemediği için konuşmalarınız can acıtıcı ve laf sokucu şekilde gelişir. Problemlerinizi konuşmalarla çözümlemeye çalışırsınız fakat saatler süren konuşmalar bir adım dahi ilerlemenize meydan vermezken olayların daha da çıkmaza girmesine sebep olabilir.

error: Content is protected !!