2-8 MART 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

2-8 MART 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

Alacağınız güzel haberler sayesinde geleceğe umutla bakmaya başlarsınız. Cana yakınlığınız ve sevimliliğinizin daha fazla öne çıkması ile etrafınıza da pozitif enerji gönderecek ve karşılıklı güzel paylaşımlar içinde olacaksınız. Duruşunuz sağlam olacak ve ne yapmanız gerekiyorsa hiçbir tereddüt göstermeden hızlı kararlar alacaksınız.

Yapabileceklerinizin bilincinde olarak önemli görüşmeler gündeme gelecek ve yeni bir konuda anlaşma sağlayarak başkalarından da güçlü destekler alacaksınız. Karamsarlıktan uzak ne istediğinizi gayet iyi biliyorsunuz. Maddiyattan uzak, maneviyata dönük fakat parayı ve maddesel imkânları daha fazla çeker durumda olursunuz.

Bu süreçte içinizi kaplayan pozitif duyguları birlikte olduğunuz herkese yansıyarak en olumsuz ve ümitsiz bir olayı dahi pozitife çevirir sevinç ve mutluluklar içinde olursunuz. Negatif duygulardan, korkulardan ve tüm sıkıntılardan sıyrılarak oldukça hoş vakitler geçirilir. Yakın arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve bağlılığınızı sağlamlaştıracaksınız. Kendi rahatınızdan ve mutluluğunuzdan öte sevdiklerinizin isteklerine yönelecek ve onların mutluluğundan derin haz duyacaksınız. Kadınlardan da faydalar görebilirsiniz.

error: Content is protected !!