2-8 MART 2020 KOVA BURCU YORUMU

2-8 MART 2020 KOVA BURCU YORUMU

Her anlamda popülaritenizin arttığı bir süreçtir. Aşk teklifleri alabilir, karşı cins tarafından beğenildiğinizi derinden hissedebilirsiniz. Başkalarına yaptığınız her yardım size geri döner. Hiçbir beklentiniz olmadan birinin derdine derman olursunuz ve aynı gün içinde sizin pürüzlü bir işiniz kendiliğinden çözüme ulaşır.

Hem duygusal hem de fiziksel isteklerinizi bir arada yaşayacağınız karşı cins ilişkileri de başlayabilir. Oldukça dengeli, sakin ve mantıklı davranılan bir süreçtir. Bu süreçte zamanda dâhil olmak üzere her şeyi akıllıca kullanırsınız. Önemli görüşmeler, önemli iş birlikleri yapılır. Görevlerinizin ve sorumluluklarınızın bilincinde olarak ilişkinizi de dâhil olmak üzere her şeyi mantık çevresinde değerlendirerek olumlu gelişmelerde bulunursunuz.

Sizi zorlayan tüm negatif duyguları kontrol altına alabilir ve akıl çerçevesinde sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Birkaç haftadır çelişki içinde kaldığınız ve kendinizi üzdüğünüz konular için kendinize çok fazla kızabilirsiniz. Her koşulda zorluklara göğüs gerebilen biri olduğunuzu yeniden hatırlayarak eski gücünüzü toplayacaksınız. Aklına ve sevgisine güvendiğiniz biri ile uzun konuşmalar yapacak ve o kişinin fikirlerini de beyninize yazarak kendinize yeni bir yol haritası çizeceksiniz.

error: Content is protected !!