2-8 MART 2020 KOÇ BURCU YORUMU

2-8 MART 2020 KOÇ BURCU YORUMU

Sosyal organizasyonlarda canlanmalar olacaktır. Gideceğiniz organizasyonlarda öğrendikleriniz psikolojik gelişiminize katkı sağlayacaktır. Kendinize olan güveninizi artırmak için, eksikliğini hissettiğiniz konularda gelişime yönelik davranırsınız. Zaaflarınızdan sıyrılarak kendinizi daha doğru ifade etmek için adımlar atmaya odaklanırsınız.

Kişisel gelişmenize odaklanacağınız bir süreç sizi bekliyor. Yaratıcılık ve sanatsal yetenekleriniz de bu hafta daha fazla ortaya çıkar. Hayaller, hedefler gibi konulara odaklanır, olumsuz olan herhangi bir durum varsa onu ortadan kaldırarak daha rahat ve huzurlu bir ortam kurmaya çalışırsınız. Yaşam arzularınıza ulaşmakta mantıklı davranışlar sergileyerek büyük bir sabırla hedeflerinizi elde edersiniz.

Geçmişten gelen halledilmemiş sorunlar ve sıkıntılar bu süreçte kolaylıkla çözülür. Attığınız adımlarınız kendinize ve çevrenizdeki insanlara faydası dokunur. Sorumluluklar, fedakârlıklar size zor gelmez. Her tür ilişkinizin olumlu olarak ilerlemesi için çaba ve emek sarf edersiniz. Pozitif anlamda derin bir içsel değişim gözlenir. Geçmişte sizi zorlayan yıllarca unutamadığınız sıkıntılarınızdan kolaylıkla sıyrılıp hayata daha pozitif olarak bakmaya başlarsınız.

error: Content is protected !!