2-8 MART 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

2-8 MART 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

Kendinize olan güveninizin azaldığı ve daha fazla içinize kapandığınız ve kimseden takdir görmediğinizi düşündüğünüz bir zaman dilimidir. Sevilmediğinizi hissetmeniz insanlardan uzaklaşmanıza ve yoğun yalnızlık hissine kapılmanıza sebep olur. İyiliğiniz için dahi söylense de en küçük bir eleştiriyi aşırı şekilde kafanıza takıp eleştiriyi yapan kişiye karşı kin duyguları besleyebilirsiniz.

Ortada hiçbir neden olmaksızın aşırı duygusal davranışlar sergilersiniz. Kaprisli ve alıngan olur fakat en yakınınız tarafından dahi hatalarınız yüzüne vurulursa asla kabul etmezsiniz. Bu dönemde mide rahatsızlıkları, göğüslerde şişme ve genel göğüs problemleri de sıkça görülür. Hissettiklerinizi açıklamaya çalışır tam olarak doğru cümleleri de kuramazsınız.

Herhangi bir uyarı karşısında önce geri çekilir daha sonra ise kendinize olan bir saldırı gibi algılayarak ruh halinizi gelgitli bir hale sokarsınız. Kendinize tam olarak güvenemez en azından yakınlarınızın daha duygulu davranmasını beklersiniz. Duygularınızın çok fazla önde olacağı günler içindesiniz. Geçmişe yolculuk yapar, haklı olduğunuz konuları aklınıza getirerek birilerine daha çok kızar, başkalarına da daha fazla yakınlık hissedersiniz.

error: Content is protected !!