2-8 MART 2020 BOĞA BURCU YORUMU

2-8 MART 2020 BOĞA BURCU YORUMU

Gelişmenize ve mutluluğunuza engel olan zaaflarınızın farkına varıp bunları kolaylıkla halledersiniz. Sezgilerinizde artar, yol gösterici rüyalar sizi yanıltmaz. Tam anlamı ile hayatınızda kötü giden her ne varsa yeniden yapılandıracağınız sizi üzen sıkan her şeyden kolaylıkla kurtulacağınız bir süreçtir.

Geçmişe ait tüm yaralar kolaylıkla sarılır. Huzur ve mutluluk içinde özgüveniniz oldukça yüksektir. İletişim öne çıkar, yakın bir akrabanızla bir araya gelir ve onun yol göstericiliği ile hayatınıza ayna tutabilirsiniz. Duygularınızın kolaylıkla dışarı aktığı bir süreçtir. Partnere karşı yaklaşımlarınız açık ve içtendir. Aşka dair konularda diğer zamanlardan farklı olarak daha derin hisler içinde olursunuz.

Sevdiğiniz kişiyi sahiplenmek ve ait olmak istersiniz. İçinizde artan pozitif hislerle etrafınızda bulunan herkesi korumaya ve yardım etmeye de odaklanırsınız. Kurs alma, ders verme, öğrenme ve öğretme yeteneğinizin yoğun olarak ortaya çıktığı bir zaman dilimidir. Dost ilişkileri daha sağlam olarak devam eder. Karşı cins ilişkileri de daha fazla öne çıkar. Sevgili ile daha fazla beraber olmak için her fırsatı değerlendirirsiniz. Hayallerinize daha fazla odaklanır ve destekçiler ararsınız.

error: Content is protected !!