2-8 MART 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

2-8 MART 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

Geçmişteki kayıpları, terk edilişleri hatırlar ve hüzünlenirsiniz. Daha durgun, içe dönük ve kalabalıktan kaçış görülür. Birbirinden tamamen farklı duygular içinde olursunuz. Duygularınızla bakmanız gereken bir konuya mantık çerçevesinde, mantık içinde değerlendirmeniz gereken konulara ise duygularınızla yön vermeye çalışırsınız.

Bu durumda doğal olarak bazı karmaşalar yaratabilir. Gerginliğinizi atmak için iş hayatınızla daha fazla meşgul olur yeni düzenlemeler yapmaya çalışırsınız. Aceleci davranır her işi hızla bitirir çalışma arkadaşlarınızdan da aynı özen içinde çalışmalarını talep edersiniz. Özel ilişkinizde veya evliliğinizde her zamankinden daha duygusal ve sahiplenici davranırsınız. Eşiniz, ortağınız ve bildiğiniz düşmanlarınızla kartlar açık olarak yüzleşmeler gündeme gelir.

Ruh haliniz dalgalanmalar gösterir, kendinizi tanımakta güçlük çekebilirsiniz. Takıntılarınız ve korkularınız adeta yeniden hortlar ve her şeyin negatif tarafını düşünmeye başlarsınız. Ölüm konusu ve sevdiklerinizin başına gelebilecek kötü şeyleri düşünerek kendinizi huzursuz hissetmeye başlarsınız. Ruhani boyuta bu kadar yönelirken diğer yandan size ait olan mala ve paraya da daha fazla sahiplenme ortaya çıkar. Geçmişe dair her şey daha fazla aklınıza gelir.

error: Content is protected !!