2-8 MART 2020 BALIK BURCU YORUMU

2-8 MART 2020 BALIK BURCU YORUMU

Bu süreçte ön yargılı ve bencilce öncelikle kendinizi düşünen yapıda olursunuz. Doğru düşündüğünüzü zannederek genelde yanlış kararlar alırsınız. Siz birilerini kırar ve bu durumdan pişman olmazken başkaları da sizi kırabilir.

Negatifliğiniz karşınızdaki kişiye ayna şeklinde geçer. Olayları akışına bırakabilseniz kendiliğinden düzelebilecekken daha fazla üstüne gitmeye çalışırsınız. Aile fertlerinizden kadınlar ve eşinizle alakalı da tatsız durumlar gündeme gelebilir. Birbirleri ile basit nedenlerden yüzleşmeye çalışan yakınlarınızın ve eşinizin tartışmasına müdahil olur ve olayı bastırmak isterken yalnız sözleriniz yüzünden daha fazla büyümesine olanak tanırsınız.

Aileniz ve arkadaşlarınız iyi iyi bir dille de uyarmak istese kötülüğünüzü istiyorlarmış gibi olumsuz düşüncelere teslim olarak onların söylediğinin tersine davranışlar içine girer ve yakınlarınız ile sürekli tartışma halinde olursunuz. Duygularınız, istekleriniz ve mantık savaş halindedir. Güçlenmeye çalıştığınızı söyleyerek ne doğru duygusal kararlar nede doğru mantıksal kararlar alamazsınız. Özellikle sorunu olan kişilerle konuşmalar karşılıklı olarak kırıcı bir dilde gelişir.

error: Content is protected !!