2-8 MART 2020 ASLAN BURCU YORUMU

2-8 MART 2020 ASLAN BURCU YORUMU

Ben duygunuzdan sıyrılır ve kendinizi düşündüğünüz kadar başkalarını da düşünürsünüz. Yardım etme eğiliminiz çoğalır ve zorda olan birinin ihtiyaçlarını karşılamak için kolları sıvarsınız. Bu süreçte güzel ve verimli arkadaşlıklarda kurulur. Duygularınızı gayet net bir şekilde ifade edersiniz. Özellikle karşı cins ile herhangi bir sorun varsa tatlı dille konuşarak olmasını istediğiniz her şeyi karşı tarafa ılımlı bir dille anlatırsınız.

Bayan arkadaşlar ile zaman geçirmek ve konuşmak ihtiyacı duyar, sohbetler yaparsınız. İnsanların sıkıntılarını dinleyip kendinize ait geçmişe dair sorunlarınızı çok net ortaya koyar, bir şekilde kendinize ve dostlarınıza psikoterapi uygularsınız. Aile, ev, mal, mülk konuları ile ilgili gelişmeler ya da olumlu değişimler yaşanabilir.

Duygularınızla mantığınız arasında denge kurabilecek bu sayede gerçekleşmesini istediğiniz hedeflerinize daha kolaylıkla adımlar atabileceksiniz. Geçmiş yıllarda kaçırılan bazı fırsatlarında gündeme gelebilme olasılığı olacağı gibi eski aşklarınızla alakalı da haberler alabilir onlarla iletişime geçebilirsiniz. Kendinizi anlama ve zaaflarınızı fark edebilme zamanıdır.

error: Content is protected !!