2-8 MART 2020 AKREP BURCU YORUMU

2-8 MART 2020 AKREP BURCU YORUMU

Çevrenizdeki herkesle aranızda güzel konuşmalar ve haberlerin geçeceği güzel bir süreç sizi bekliyor. Özel olduğunuzu hissetmek ve size bu duyguyu yaşatan kişiye yoğun sevgi sunmak istersiniz. İçinizdeki sevgi dalgası hayatın her alanına yansır. Bir şeyleri düzeltmek, etrafınızı ve evinizi güzelleştirmek için de kolları sıvarsınız.

Sevgi her şeyin anahtarıdır ve bu bilinçle etrafınızdaki herkesi motive eder övgü dolu sözlerinizle onore edersiniz. İş arayan birine iş bulmasında yardımcı olur, muhtaç olanlara el uzatarak ruhunuzu rahatlatırsınız. Etrafınıza karşı koruyucu, savunmacı ve uysal davranışlar sergilersiniz. Eğlence planları, davetler gündeme gelir.

Davet edilen her yere gitmeye çalışır ve zamanınızı güzel eğlencelerle geçirirsiniz. Çocuklarla alakalı faaliyetler de gündeme gelebilir. Kendi çocuğunuz olmasa bile başka çocuklara zaman ayırır onlara hediyeler alarak güzel hisler içinde olursunuz. Özünüzde var olan fakat ortaya çıkarmakta zorlandığınız özelliklerinizi daha rahat bir şekilde çıkaracak ve her anlamda başarıya odaklanacaksınız. Büyük bir gayret göstermeseniz bile birçok olanak kapınızda kendiliğinden belirmeye başlayacak.

error: Content is protected !!