17-23 ŞUBAT 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

17-23 ŞUBAT 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

Haftanın ilk gününden itibaren Mars gezegeni Oğlak burcuna geçiş yaparken Merkür Balık burcunda geri hareketine başladı. Size yakın olan insanlar sizi ve sizde onları aşırı sinirlendirebilirsiniz. İnsanların küçük alışkanlıkları dahi (sakız çiğneme gibi) sizi ortada çok büyük bir olay varmış gibi küplere bindirebilir. Gevşemenizin ve yumuşak başlı davranmanızın neredeyse imkânı yoktur.

Aslında siz de var olan negatif enerji adeta yakın ilişkide olduğunuz herkese geçer, en basit bir olay dahi çözülemez hale gelir. Gergin enerjiniz evinizdeki eşyalara geçerek kırılmasına ve bozulmasına sebep olur. Ev almak, satmak, kiralamak, taşınmak gibi durumlarda bu süreçte zorluklar yaratır. Güçlü, yoğun ve yorgunluk bilmeyen bir enerji içinde olumlu kanallar adeta kapatılır.

Her şeyi kavga ve dayatma ile halletmeye kalkarsınız. Yetkili kişiler, yöneticilerle karşı karşıya gelme olasılığınız yoğundur. Siz bağırırsınız fakat sesinizi duyan yoktur. Sesinizin duyulmadığını hissettikçe daha çok kızar ve daha can alıcı kelimeleri kullanmaya başlarsınız. Doğruyu gösteren, sizi çok sevdiğinden emin olduğunuz dostlarınıza karşı dahi tahammülsüz davranır ve kırarsınız. Uğraşılarınız başarı verse dahi başarılarınızla mutlu olmanız da güçtür. Hayatınızda oluşan kaosun nedeninin kendinizden kaynaklandığını anlatmak isteseler de anlamanız güçtür.

error: Content is protected !!