17-23 ŞUBAT 2020 YAY BURCU YORUMU

17-23 ŞUBAT 2020 YAY BURCU YORUMU

Haftanın ilk gününden itibaren Mars gezegeni Oğlak burcuna geçiş yaparken Merkür Balık burcunda geri hareketine başladı. Kimsenin fikrine önem vermez, konuşmasını dinlemez, sürekli olarak kendiniz konuşmak istersiniz. Yanlış anlaşılmalar, boşboğazlığınızın sebep olduğu dedikodular ve bazı olumsuz haberler ile birkaç gün boyunca hayatı hem kendinize hem de başkalarına zehir edebilirsiniz.

Yazılı kâğıtlar, dokümanlar ve sınavlarda problemler çıkar. Aşırı hırslı davranışlar daha fazla ortaya çıkar fakat bir yandan da sizi sömüren insanları fark etme de zorlanırsınız. Aynı gün içinde içe kapanma ve taşkınlıklar ortaya çıkarak çevrenizdeki kişilerin sizi tanımadıklarını düşünmesine yol açar. Aşk ilişkinizde hayal kırıklıkları yaşadığınızı düşünerek daha fazla sosyal olmaya ve arkadaşlarınızla vakit geçirmeye odaklanırsınız.

Çok fazla dışarda olmanız da evin içinde eşle tartışmaların büyümesine ve haksız duruma düşmenize yol açabilir. Karşı cins ilişkileriniz sivri diliniz ve umursamaz davranışlarınız nedeni ile gerginlikler içinde gelişir. Sevgi konularındaki tatsızlık işinize de yansır. Kendinize işe veremez sürekli tembellik yapmaya çalışırsınız. Bu duruma unutkanlığında eklenmesi ile basit işler bile birkaç saat içinde tam bir karmaşaya dönüşebilir.

error: Content is protected !!