17-23 ŞUBAT 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

17-23 ŞUBAT 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

Haftanın ilk gününden itibaren Mars gezegeni Oğlak burcuna geçiş yaparken Merkür Balık burcunda geri hareketine başladı. Aşırı hassas, duygusal ve alıngansınız. Fikirlerinizden emin olamaz, sürekli olarak karar değiştirebilirsiniz. Başka insanlar tarafından hayata bakışınız değişebilir. Kendinizi beğenmediğiniz, olumlu ve iyi şeyi yaparken dahi “acaba yanlış mı yapıyorum” yanılgılarına düştüğünüz bir zaman dilimidir.

Geçmişte aşırı fedakârlıklar yaptığınız insanların sizi hayal kırıklığına uğratması nedeni ile içsel yapınızda gizliden gizliye aşırı üzüntüler yaşayabilirsiniz. Hayata dair tüm sorumlulukların zor geldiği, her şeyden kaçıp kurtulmak istenilen bir süreçtir. Kendinizi özgür ve rahat hissetmez birçok hayali endişelere yatkın olursunuz. Yakınlarınızın basit bir uyarısı ile kısıtlandığınızı hissetme ve bu hissediş ile bulunduğunuz ortamlardan ve yakınınız olan birçok insandan uzaklaşma isteği görülecektir.

Kendinizi farklı hissetmek ve özgürce davranmak adına farklı fikirlerinizi hayata geçirmek istersiniz. Fakat bu düşünceleriniz yüzünden insanlar tarafından dışlanırsınız. İsyankâr ve asi davranır ve yaptığınız hiçbir hatayı kabul etmezsiniz. Sevdiğiniz tarafından doğrular gösterilmek istense dahi size göre herkes yanlış sadece kendi düşüncelerinizin doğruluğunu savunursunuz.

error: Content is protected !!