17-23 ŞUBAT 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

17-23 ŞUBAT 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

Haftanın ilk gününden itibaren Mars gezegeni Oğlak burcuna geçiş yaparken Merkür Balık burcunda geri hareketine başladı. Burcunuzda güçlü gezegenler boy göstermeye başladı. Bu süreçte öncelikle kemik, diş, cilt, üreme organları, yüksek ateş ve mideniz ilgili sorunlar sıklıkla görülür. İş hayatınızı da etkileyebilecek olan gezegenler yanınızda çalışan kişilerin hastalık yada şartları beğenmeyerek işten ayrılmalarına sebep olabilir.

Benim işyerim yok, ben bir çalışanım diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu süreçte çok parlak bir iş teklifi bile gelse iş değiştirmemenizi öneriyor gezegenler. Yaklaşık iki ay boyunca çalışma hayatınızda devamlılık olmaz ve beklemediğiniz problemler baş gösterebilir. Bu yüzden işsiz kalma durumunuzu ne kadar aza indirirseniz o kadar güvendesiniz. Satürn, Pluton ve Mars bir araya geldiği zaman görünenin ötesinde birçok olumsuzluğu ortaya çıkararak sabrınızı ve dayanıklılığınızı ölçer.

Aslında bu süreci daha fazla güçlenmek için olumlu kullanmaya çalışın. Hayatınızda hangi alan sorunlu ise o konulara adapte olup problem ortaya çıktığında en az zararla atlatmaya çalışmalısınız. Yaşadığınız olumsuzlukların size değersizlik duygusu hissettirmemesi için sevdiklerinizle vakit geçirin, dinlenmeye özen gösterin.

error: Content is protected !!