17-23 ŞUBAT 2020 KOÇ BURCU YORUMU

17-23 ŞUBAT 2020 KOÇ BURCU YORUMU

Haftanın ilk gününden itibaren Mars gezegeni Oğlak burcuna geçiş yaparken Merkür Balık burcunda geri hareketine başladı. Oğlak burcundaki güçlü gezegenlerden aldığınız kare açı nedeni ile kendinizi başkalarına kanıtlamak, göstermek istersiniz. Hayatınızda kötü giden her şeyi değiştirmek ve yeniden yapılandırmak istersiniz. Kötü giden olayları ve bazı olumsuz insanları hayatınızdan çıkarır ve bundan hiç üzüntü duymazsınız.

Gücün sizde olduğunu, kimsenin sizi yönetemeyeceğini ama siz herkesi yöneteceğinizi düşünürsünüz. Bu durum egosu yüksek kişilerle aranızda tartışmalar çıkmasına sebep olabilir. Karşı taraftan gelen hiçbir eleştiriyi kabul etmeyerek her anlamda kendi doğrularınızı uygulamak istersiniz. Egonuz haksızlık yaptırabilecek kadar hırs verir. İçinizdeki sert enerji döner dolaşır ve eğer silkinmezseniz aslında size geri döner.

Gereksiz uğraşılara kendinizi kaptırma, spekülasyon, kumar veya benzeri risk içeren konular yüzünden para kaybetme gibi durumlar yaşanabilir. Sizden üstteki kişilerle sorun yaşama olasılığı artarken eğer çocuklarınız varsa onların eğitimle alakalı bazı sorunları yüzünden onları kenara alır ve eğitimcileri ile kavga edebilirsiniz. Etrafınıza karşı sorular sorar, kendinizce bazı testlere tabi tutar fakat aldığınız cevaplardan hoşlanmazsınız.

error: Content is protected !!