17-23 ŞUBAT 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

17-23 ŞUBAT 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

Haftanın ilk gününden itibaren Mars gezegeni Oğlak burcuna geçiş yaparken Merkür Balık burcunda geri hareketine başladı. Öfkenizi kontrol altına almanızın imkanı yoktur. Doğru düşünebilseniz öfkelenmek için büyük sebeplerde yoktur ama tarafsız gözle hiçbir olaya bakamayacağınız için sürekli olarak kendinizi haklı görürsünüz. Kendiniz ve yakınlarınızla alakalı başarı isteği bir hırs kasırgası olarak öne çıktığından elde ettiğiniz her şeyi de az bulursunuz.

Kavga çıkaran, bir enerji içinde kendiniz gibi davranamazsınız. Etrafınızdaki kişiler haksız olduğunuzu söylediklerinde bombayı patlatırlar ve hiç hak etmedikleri halde hışmınıza uğrayabilirler. Eğer kendinize hakim olmazsanız sürecin sonu hüsran ve birçok kişi ile dargınlıkla sonuçlanır. Egonuzun çok üst de çalışması ile özellikle otoritelerle ve yönetici pozisyonunda ki insanlar ile tartışmalar gündeme gelebilir.

Siz ne kadar mütevazı olduğunuzu düşünseniz de birçok insan bu süreçte sizin aşırı kibirli ve patavatsız olduğunuzu düşünecektir. Yüzünüze karşı bazı hatalarınız söylendiğinde aşırı sinirlenebilir, hiç olmaması gereken yersiz tepkiler verebilirsiniz. uzun yıllar önce canınızı sıkan konuları hatırlayın şimdi çözüme kavuşturmanız için yeniden gündeme geleceklerdir. Ne yazık ki sakin ve sağduyu ile çözme olanağınız da yoktur.

error: Content is protected !!