17-23 ŞUBAT 2020 BOĞA BURCU YORUMU

17-23 ŞUBAT 2020 BOĞA BURCU YORUMU

Haftanın ilk gününden itibaren Mars gezegeni Oğlak burcuna geçiş yaparken Merkür Balık burcunda geri hareketine başladı. Bazı burçlar her iki gezegenden olumsuz etki alırken sizin için büyük gelişmelerin başlama tarihidir. Bu dönemde neyi başarabileceğinizi neyi isteyip elde edeceğinizi çok iyi bilirsiniz. Kendinizden emin davranışlarınız ile başkalarının üzerinde olumlu etkiler bırakırsınız.

Yeni öğrendiğiniz her şey size yeni deneyimler kazandırır. İlerleyen süreçlerde gelişeceksiniz ve şimdi ilerde ki gelişmeniz için bilgi toplayarak deneyim kazanma zamanıdır. Kişiler ve materyal kaynaklar size akmaya başlar. Hayatınızın psikolojik ve ruhsal yönü olumlu bir şekilde genişler. Yaşam içinde ki maddesel kaynaklarla ilgili planlar yaparken madde dışında ki hayata dair ne var ne yoksa öğrenmek istersiniz.

Korkularınızdan sıyrılmış, önüne güvenle bakan ve hatalarınızdan sıyrılmaya çalışan yapınızı genişleterek büyümeye odaklanacaksınız. İyi insan olabilmek ve yaptığınızın hakkını vermek isteği içinde olacaksınız. Sıkıntılarla karşılaşsanız da fazla üzülmeyecek ve umutsuzluğa kapılmadan olayları halletmeye çalışacaksınız. Öncelikle kendinizin farkına varacaksınız. Sosyal ilişkilerde artış, daha fazla kişi ile bir araya gelme, önemli ve faydalı faaliyetlerde olma durumları da artar.

error: Content is protected !!