17-23 ŞUBAT 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

17-23 ŞUBAT 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

Haftanın ilk gününden itibaren Mars gezegeni Oğlak burcuna geçiş yaparken Merkür Balık burcunda geri hareketine başladı. Oğlak burcu stelyumu başarı ve güç verirken Merkür geri hareketi unutkanlığınızı arttırır. Bu süreçte telefon, bilgisayar gibi kişisel aletler bozulabileceğinden önemli bilgi ve belgeleri yedeklemeniz fayda sağlar. Kişiliğiniz, duygularınız ve mantığınız birbirine karışmadan tüm dengenizi sağlamaya çalışırsınız.

Aile bireyleri, otoriteler ve partneriniz ile olan ilişkilerde var olan sorunları ortadan kaldırmaya çalışır nedensiz yaşadığınız sıkıntı ve stresten uzak durmaya çalışırsınız. Sizi üzen duygulardan kolaylıkla kurtulabildiğiniz bir zaman dilimidir. Pozitif anlamda derin bir içsel değişim gözlenir. Fakat bu değişim sizi hedeflerinize taşıma adına olumlu olarak ve hızla gerçekleşir. İlginç tesadüfler, mistik olaylar, kişiliğinize pozitif anlamda damga vuracak niteliktedir.

Geçmişte sizi zorlayan yıllarca unutamadığınız sıkıntılarınızdan kolaylıkla sıyrılıp hayata daha pozitif olarak bakmaya başlarsınız. Gelişmenize ve mutluluğunuza engel olan zaaflarınızın farkına varıp bunları kolaylıkla halledersiniz. Sezgilerinizde artar, yol gösterici rüyalar sizi yanıltmaz. Eski sevgili, eski eş ile yeniden haberleşme veya tesadüfen karşılaşma gündeme gelir.

error: Content is protected !!