17-23 ŞUBAT 2020 BALIK BURCU YORUMU

17-23 ŞUBAT 2020 BALIK BURCU YORUMU

Haftanın ilk gününden itibaren Mars gezegeni Oğlak burcuna geçiş yaparken Merkür Balık burcunda geri hareketine başladı. Aşırı iyimserlikten kaynaklanan unutkanlıklar, eğitimde eksiklikler ve aksamalar, mesaj, telefon gibi her tür iletişimde aksamalar, karışıklıklar bu hafta sıklıkla yaşanır. Kapasitenizin altında iş çıkarıp üstüne üstlük bunun farkında olmadığınız bir süreçtir.

Üstelik yaptığınız hataları ve eksiklikleri ancak bu dönem bittiğinde anlayabilirsiniz. Eğitim, öğretim, bilgi anlamında problemler yaşanabilir. Eğitim çağında olanlar Merkür geri hareketi nedeni ile dersleri dikkate almazlar. Aşırı iyimserlikle (benim için basit, sınav kolay geçer diye düşünerek) önce kendilerini kandırırlar ardından düşük not alarak zor anlar geçirebilirler.

Ağzınızdan çıkan sözleriniz aklınızdan veya kalbinizden geçeni yansıtmayacağı için özellikle yakınlarınızla aranız açılabilir. Sabır, başka insanları dinleme ve ne söylediğinizi kontrol edebilme yeteneğinizi geliştirmek için fazla çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu süreçte değer verdiğiniz insanların size düşmanca davrandığını düşünebilirsiniz. Sizde kaş yapıyım derken göz çıkarır duygularınızı tamamen yanlış ifade edersiniz. Az konuşup çok dinleme ve empati yapma zamanıdır.

error: Content is protected !!