17-23 ŞUBAT 2020 ASLAN BURCU YORUMU

17-23 ŞUBAT 2020 ASLAN BURCU YORUMU

Haftanın ilk gününden itibaren Mars gezegeni Oğlak burcuna geçiş yaparken Merkür Balık burcunda geri hareketine başladı. Kişiliğinizi geliştirme yolundasınız. Düşüncelerinizi kabul ettirme yolunda hırçın davranışlardan sıyrılarak daha naif bir şekilde kendinizi ifade edebileceksiniz. Öğrenme ve öğrendiklerinizi başkaları ile paylaşma isteğinizde ki artış yeni eğitim alanlarına başlama yolunuzu açabilir.

Doğuştan var olan ama keşfedemediğiniz yönleriniz de ortaya çıkacaktır. Saygınlığınızı sağlamlaştırmak için tek ihtiyacınızın bilgi ve birikim olduğunun farkına varmaya başlarsınız. Duygularınızın kolaylıkla dışarı aktığı bir süreçtir. Partnere karşı da yaklaşımlarınız açık ve içtendir. Aşka dair konularda diğer zamanlardan farklı olarak daha derin hisler içinde olursunuz. Sevdiğiniz kişiyi sahiplenmek ve ait olmak istersiniz.

İçinizde artan pozitif hislerle etrafınızda bulunan herkesi korumaya ve yardım etmeye de odaklanırsınız. Kimsesiz çocuklar zor durumda olan kadınlar başlıca destek verdiğiniz kişilerdir. Cinsel duygulardan öte ruhani duygular içinde olur ve partnerinizi her şeyin üstünde tutmaya çalışırsınız. Ruh ve bedeniniz uyum içinde olur ve bugüne kadar öğrendiğiniz ve hayattan aldığınız bütün dersleri pozitif olarak yaşama aktarırsınız.

error: Content is protected !!