17-23 ŞUBAT 2020 AKREP BURCU YORUMU

17-23 ŞUBAT 2020 AKREP BURCU YORUMU

Haftanın ilk gününden itibaren Mars gezegeni Oğlak burcuna geçiş yaparken Merkür Balık burcunda geri hareketine başladı. Birçok burcu olumsuz etkileyen gezegenler size şans ve başarı getirebilir. Aniden oluşan oldukça güzel olaylar hayatınızı pozitif anlamda değiştirir. Özgürlüğe düşkün olur ve kendiniz için istediğiniz özgürlüğü başkalarına da vermekte adil davranışlar sergilersiniz. Sosyalleşme artar, daha fazla kalabalıklar içinde bulunursunuz.

Attığınız adımlarınız kendinize ve çevrenizdeki insanlara faydası dokunur. Yeni ve eski arkadaşlar ile daha fazla birlikte olur ve birlikte kurulan gruplar içinde söz sahibi olursunuz. Geçmişten gelen halledilmemiş sorunlar ve sıkıntılar bu süreçte kolaylıkla çözülür. Sizi daha önce zorlayıp sıkan konular adeta sizi ödüllendirerek çözüme ulaşır. Size benzeyen örnek aldığınız insanlar ile bir bütün içinde büyümeye odaklanırsınız.

Ahlaki ve dinsel dürtülerinizi gayet pozitif bir şekilde yaşar, ruhunuzu rahatsız eden yaşam tarzınız varsa hızla uzaklaşmaya ve arınmaya başlarsınız. Allah’a ulaşmak için insanları memnun etmenin bilincinde olursunuz. Gezegenlerin olumlu açıları maddi anlamda da geçmişten gelen bütün yaralarınızı sarar. Önünüzde hiç düşünmediğiniz yeni olanaklar belirir.

error: Content is protected !!