16-22 MART 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

16-22 MART 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

Uzun bir süredir gergin açılar altında olduğunuzdan yaşamdan zevk almanız azaldı. Sizin için neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamakta güçlük çektiniz. Aslında bu süreç bir arayış dönemiydi. Kendinizi bulma, yaşamın sırlarını çözmek adına ilginizi çeken konuları hayat felsefeniz haline getirmeye başladınız.

Sıkıntı ve kayıplar olsa bile gezegenler “Size kendi hikâyenizi yeniden yazdırmaya başladı”. Zaaflarınızın farkına varma ve bu zaafların kendi yaşamınızda olumsuzluklara sebep olacağını idrak ederek bu zaaflarınızdan vazgeçmeye başladınız. Kendi başarınız için yeniden çabalamaya ve başarı için umut içinde çalışmaya başladınız.

Şu an için çok fark etmeseniz de hayatınıza meyvelerini ilerleyen dönemde alacağınız şanslar yakalamaya başladınız. Olaylara bakış açınız daha fazla empati kurarak oluşacaktır. Artık herkesi daha fazla dinleyecek ve içlerindeki sevgiyi dışarı çıkarmaya uğraşıyorsunuz. Yaşadığınız her olumsuzluktan bir ders çıkararak hatalarınızı geçmişte bırakmaya niyetleniyorsunuz.

error: Content is protected !!