16-22 MART 2020 YAY BURCU YORUMU

16-22 MART 2020 YAY BURCU YORUMU

Haftanın ilk günü güneş ve burcunuzdan transit geçişte bulunan ay arasındaki kare açı nedeni ile duygusal istekleriniz daha fazla ortaya çıkar. Sizi çok güçlü şekilde etkileyecek biri ile tanışmanız veya karşılaşmanız mümkündür. Ruh haliniz dalgalanmalar gösterir, kendinizi tanımakta güçlük çekebilirsiniz.

Takıntılarınız ve korkularınız adeta yeniden hortlar ve her şeyin negatif tarafını düşünmeye başlarsınız. Ölüm konusu ve sevdiklerinizin başına gelebilecek kötü şeyleri düşünerek kendinizi huzursuz hissetmeye başlarsınız. Ruhani boyuta bu kadar yönelirken diğer yandan size ait olan mala ve paraya da daha fazla sahiplenme ortaya çıkar.

Geçmişe dair acı, tatlı her şey daha fazla aklınıza gelir. Duygusal düşünceler öne çıkar, mantıksal düşünemezsiniz. Hissettiklerinizi açıklamaya çalışır tam olarak doğru cümleleri de kuramazsınız. Herhangi bir uyarı karşısında önce geri çekilir daha sonra ise kendinize olan bir saldırı gibi algılayarak ruh halinizi gelgitli bir hale sokarsınız.
Evde daha fazla vakit geçirmeye odaklanırsınız. Evin eksikliklerinin giderilmesi, restorasyon, badana, günlük temizlik işleri yapılır.

error: Content is protected !!