16-22 MART 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

16-22 MART 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

Ahlaki ve dinsel dürtülerinizi gayet pozitif bir şekilde yaşar, ruhunuzu rahatsız eden yaşam tarzınız varsa hızla uzaklaşmaya ve arınmaya başlarsınız. Allah’a ulaşmak için insanları memnun etmenin bilincinde olursunuz. Kendinize tam olarak güvenemez en azından yakınlarınızın daha duygulu davranmasını beklersiniz.

Bunun gerçekleşmesi için siz de başkalarının derinliklerine inmeye çalışırsınız. Çevrenizle olan ilişkilerinizde duygularınız daha fazla hakim olur. Başkası ile alakalı bir konuda dahi konuşurken olayı kendinize yöneltir ve daha çok şahsi konuşmalar yapar, kendinizi anlatmaya çalışırsınız.

Başkalarına destek vermekten, yardımdan da hoşlanır böylelikle kendinizi önemli hissedersiniz. Bildiklerinizi öğretmekten ve övgü almaktan hoşlanırsınız. Duygularınızın çok fazla önde olacağı günler içindesiniz. Yine de kontrollü olmanız gerekir. Duygu seline çok fazla kapılırsanız birçok konu ihmal edilebilir. Bu dönemde mide rahatsızlıkları, göğüslerde şişme ve genel göğüs problemleri de sıkça görülür.

error: Content is protected !!