16-22 MART 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

16-22 MART 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

Değer verdiğiniz maddi konulara olan ilginiz artar. Normalde başkalarına kolaylıkla verebileceğiniz şeyleri bile vermek istemez kendinize saklamak için bahaneler uydurursunuz. Sözleriniz paranın kıymetli olmadığını söylese bile kalbiniz aynı şeyi söylemez.

Cömert bile olsanız para hesabı yapar, harcanan her kuruşa daha fazla üzülürsünüz. Aile konuları gündeme gelir. Dış dünyadan uzaklaşarak daha rahat edeceğiniz alanlara çekilmeye başlarsınız. Evinizde daha fazla vakit geçirmeye odaklanırken hem evinizle hem de kendinizle uğraşırsınız. Size ait olan her şeye karşı daha fazla sorumluluk duyar ve kaybetme hissini de daha derin yaşarsınız.

Geçmişteki kayıpları, terk edilişleri hatırlar ve hüzünlenirsiniz. Daha durgun, içe dönük ve kalabalıktan kaçış görülür. Aile içi yaşanan sorunları analiz ederken geçmişte kalbinizi acıtan yakınlarınızın yaptıkları da aklınıza gelir ve o kişi ile şu an aranız iyi bile olsa soğuk ve laf sokucu davranırsınız. Birbirinden tamamen farklı duygular içinde olursunuz. Hissettiklerinizi tam olarak ortaya koyamadığınız için de gergin olur etrafınıza karşı sert cevaplar verirsiniz.

error: Content is protected !!