16-22 MART 2020 KOVA BURCU YORUMU

16-22 MART 2020 KOVA BURCU YORUMU

Günlük hayatın rutinini sıkıcı bulmaya başlarsınız. Bir yerlere gitmek, merak ettiğiniz konularda daha fazla araştırmacı davranmak istersiniz. Hayatınıza yeni ve güçlü bir enerjinin akışını kolaylıkla hissedeceksiniz. Bugüne kadar elde ettiğiniz bilgileri daha fazla insana duyurmak ve kendinizi tanıtmak adına fırsatlar yakalarsınız.

Dostluk, arkadaşlık ilişkileri de öne çıkar, sosyal ilişki canlanır. Gruplar içinde olma, kalabalıklarla beraber hareket etme isteği doğar. Arkadaşlıklara daha fazla yönelmeye başlarsınız. Dost ilişkileri daha sağlam olarak devam eder. Hayallerinize daha fazla odaklanır ve destekçiler ararsınız.

Daha pozitif ama bir yandan da aşırı duygusal olursunuz. Romantik bir film bile bu günlerde sizi kolaylıkla ağlatabilir. Huzurunuzu kaçıran kişilerden uzak durarak sizi negatif etkilemelerine izin vermezsiniz. Aldığınız güzel haberler sayesinde hayattan umutlanmaya başlarsınız. Sevgilisi ile aralarında mesafe olanlar için haber alma veya vuslat zamanı olabilir. Ailenizin de desteği ile buluşmalar gerçekleşir, duygularınız akar.

error: Content is protected !!