16-22 MART 2020 KOÇ BURCU YORUMU

16-22 MART 2020 KOÇ BURCU YORUMU

İlişkilerdeki alma verme dengelerine odaklanmaya çalıştığınız bir süreçtesiniz. Kendinize olan güveninizi artırmak için, eksikliğini hissettiğiniz bir konuda bilgi arama yollarına yöneleceksiniz. Partnerinizi de kendisinde olan ama görmekte zorlandığı eksiklerini gidermesi için cesaretlendirir ve yol gösterirsiniz.

Birlikteliğinizin daha anlamlı ve sağlam hale gelmesi için karşılıklı olarak kendinizi daha iyi ifade etmek gerektiğinin de bilincinde olarak birlikte uzun saatler geçirir ve daha fazla konuşmaya çalışırsınız. İlişkinizde bazı sorunlar olmasına rağmen güçlü bağlarla birbirinize bağlı olduğunuzu daha çok fark edeceksiniz.

Birbirinizi daha çok anlamaya çalışacak ve uyumu yakalamak adına olumlu adımlar atacaksınız. İlişkinizde olumlu anlamda beslenmeniz çalışma hayatınızda da güzel gelişmelere ve yeniliklere sebep olur. Popülariteniz artar, herkes tarafından beğenilir ve sevilirsiniz. Bu süreçte yakınınızda olan birçok kişiden güçlü destek ve yardımlar alırsınız. Ayrıca doğurganlık da güçlenir.

error: Content is protected !!