16-22 MART 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

16-22 MART 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

Haftanın ilk günü güneş ve ay arasındaki kare açı nedeni ile aklınız, duygularınız düşünceleriniz birbirine karışır, kendinizi anlatma ihtiyacı duyarsınız. Fakat kendinizi ifade etmeye çalıştıkça yanlış kelimeler seçmeniz yüzünden zor durumlara düşebilirsiniz.

Çevre ve sosyal ilişkiler artar fakat kendinizi sevmediğiniz ve istemediğiniz birçok insan ile konuşmak zorunda olduğunuz mecburi durumlarda kalabilirsiniz. Ruhunuza baskı yaratan her şeyden kurtulma isteği öne çıkar fakat çok fazla adımda atamazsınız.

Karşınıza çıkan herkes ve her olay adeta bir stres kaynağıdır. Kendinizi sağlıksız, huzursuz ve birçok konuda dengesiz hissedersiniz. Geçmişten gelen birçok korkunuz ve takıntılarınız su yüzüne çıkarak doğru adım atmanızı, işlerinizi halletmenizi, başkaları ile olan ilişkilerinizi zora sokarak moralsiz, halsiz ve bitkin bir ruh hali içinde olursunuz. Bedensel sağlık sorunlarınızın ana sebebi moralinizin bozuk oluşu olduğundan hayatı akışına bırakmayı denemeli ve dinlenmek adına kısa bir mola vermelisiniz.

error: Content is protected !!