16-22 MART 2020 BOĞA BURCU YORUMU

16-22 MART 2020 BOĞA BURCU YORUMU

Bilgi, öğrenim, öğretim gündeme gelir. Çok fazla çalışmasanız dahi adeta etrafınızda bir şans meleği dolaşıyormuşçasına girdiğiniz her sınavda başarılı olursunuz. Karşılıksız sevgi ve şefkat alma ve aynı şekilde sizin de etrafınıza iyilikler vermeye çalışmanız artar.

Hiç düşünmediğiniz maddi yardımlar, kazançlar, miraslar bu süreçte kolaylıkla ve kendiliğinden gelir. Hayali kurulmayan, beklenmeyen birçok olay aniden ve hızla olumlu şekilde gelişir. Sizi yüksek yerlere götürecek bereketli kişilerle şanslı karşılaşmalar vardır. Bu süreçte karşılaştığınız kişiler elinizden tutup yukarılara çekecek, hiç düşünmediğiniz işlerin başına geçmenizi sağlayacaklardır.

Oğlak burcundaki gezegenlerden aldığınız üçgen açılar sayesinde popülariteniz artar, ani evlilik, ani aşk ilişkileri de gündeme gelebilir. Özgüven sorununuzu kesin olarak halledersiniz. Ardından ve fiziksel görüntünüzün tüm detayları ile ilgilenmeye başlarsınız. Fiziğinizde hoşunuza gitmeyen ve sizi rahatsız eden ne varsa halletmek için doktorlardan da yardım alarak kendinizi beğenmemenize sebep olan tüm eksiklerinizi giderirsiniz.

error: Content is protected !!