16-22 MART 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

16-22 MART 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

Haftanın ilk günü güneş ve ay arasındaki kare açı nedeni ile öne çıkan egonuz, hırs ve her şeye kızgınlık haliniz nedeni ile herkes ile kavga edecek durumda olursunuz. Pozitif ya da negatif içinde biriken enerjiyi boşaltamaz ise farkında olmadan kendinize yönelterek hastalanmanıza sebep olursunuz.

Hayatınızda ki her şey ile yüzleşmek istiyorsunuz. Bu olumlu ve iyi bir durum olmasına rağmen agresif yapıda olmanız ilişkilerinizi zora sokar. Aklınıza olmadık konular gelir ve sürekli herhangi bir konuyla ait karmaşa ve endişeye teslim olabilirsiniz. Gereksiz korkularınız yüzünden haftayı sıkıntılı geçirebilirsiniz.

Hayatınızda meydana gelen her tür olumsuzluk da farkında olmadan kendinizi suçlamaya ve hiçbir şeyi başaramayacakmış gibi hissedersiniz. Ortada hiçbir neden olmaksızın aşırı duygusal davranışlar sergilersiniz. Kaprisli ve alıngan olur fakat en yakınınız tarafından dahi hatalarınız yüzüne vurulursa asla kabul etmezsiniz. Ruhunuzda ki fırtınaları dindirmek adına bilinçsizce başkalarına yardım etmeye başlarsınız.

error: Content is protected !!