16-22 MART 2020 BALIK BURCU YORUMU

16-22 MART 2020 BALIK BURCU YORUMU

Haftanın ilk günü güneş ve ay arasındaki kare açı nedeni ile duygularınızla bakmanız gereken bir konuya mantık çerçevesinde, mantık içinde değerlendirmeniz gereken konulara ise duygularınızla yön vermeye çalışırsınız. Bu durumda doğal olarak bazı karmaşalar yaratabilir.

Dargın veya kırgın olduğunuz bazı kişilerle de tesadüfen karşılaşmanız yıllarca biriktirdiğiniz olumsuz duyguların dışarı akmasına sebep olur. Gerginliğinizi atmak için iş hayatınızla daha fazla meşgul olur yeni düzenlemeler yapmaya çalışırsınız. Aceleci davranır her işi hızla bitirir çalışma arkadaşlarınızdan da aynı özen içinde çalışmalarını talep edersiniz.

İkili ilişkilere de daha fazla odaklanılan bir zaman dilimidir. Aslında partnerinizden aşırı ilgi beklersiniz fakat bunu uysallıkla istemez aşırı alıngan ve kaprisli davranışlar sergileyerek isteklerinizi yerine getirmeye çalışabilirsiniz. Özel ilişkinizde veya evliliğinizde her zamankinden daha duygusal ve sahiplenici davranırsınız. Eşiniz, ortağınız ve bildiğiniz düşmanlarınızla kartlar açık olarak yüzleşmeler gündeme gelir.

error: Content is protected !!