16-22 MART 2020 ASLAN BURCU YORUMU

16-22 MART 2020 ASLAN BURCU YORUMU

Kişilik olarak da başkalarını eleştirmektense kendinizi eleştirmeyi tercih eder ve yakınlarınızın da yardımı ile öne çıkarmanız ve kontrol altına alınması gereken özelliklerinizi bir süzgeçten geçirerek öncelikle kendinize ulaşırsınız. Eşinizi, ortağınızı dinler, kendinizi onların gözünden görmeye çalışırsınız.

Aldığınız zorlu derslerin ödülleri gelmeye başlar. Hayatınızda önem arz eden erkeklerden faydalar görürken, muhteşem aşklar da Şiron üçgeni sayesinde gelebilir. Partnerinizle benzer yaralara sahip olduğunuz için birlikte şifa bulur ve sevgiyi en yalın hali ile yalansız, dolansız yaşamaya başlarsınız.

Çıkarın olmadığı ilişkiniz içinde birbirinizin mutluluğu için çabalarsınız. Yaşam amaçlarınızın daha net olarak farkına varırsınız. Bulunduğunuz ortamları ve size zarar veren insanları hayatınızdan hızla çıkarmaya çalışırsınız. Bu tip insanlar yakın arkadaşlarınız ya da aile üyeleriniz de olsa onlarla iletişiminizi kesmeye başlarsınız. Bu dönemde ilgi alanlarınız da değişerek ilgi duyduğunuz konularda eğitimler alma süreciniz başlar.

error: Content is protected !!