16-22 MART 2020 AKREP BURCU YORUMU

16-22 MART 2020 AKREP BURCU YORUMU

Bu hafta her konuda iletişim öne çıkar, yakın bir akrabanızla bir araya gelir ve onun yol göstericiliği ile hayatınıza ayna tutabilirsiniz. Geçmişe yolculuk yapar, hatalarınızı, haklı olduğunuz konuları aklınıza getirerek birilerine daha çok kızar, başkalarına da şu an için size bir faydaları olmasa bile daha fazla yakınlık hissedersiniz.

Kızgınlık duyduğunuz kişilere göndermeler yaparak olayları onlarında hatırlamasını sağlarsınız. Aceleci ve telaşlı davranır, bulduğunuz her fırsatı kısa yolculuklara ve davetlere harcamak istersiniz. Uzun saatler süren telefon konuşmaları ve mesajlar da gündemdedir. Beklediğiniz bir haberin gelişi ile havalara uçabilirsiniz.

Duygularınızın kolaylıkla dışarı aktığı bir süreçtir. Partnere karşı yaklaşımlarınız açık ve içtendir. Aşka dair konularda diğer zamanlardan farklı olarak daha derin hisler içinde olursunuz. Sevdiğiniz kişiyi sahiplenmek ve ait olmak istersiniz. İçinizde artan pozitif hislerle etrafınızda bulunan herkesi korumaya ve yardım etmeye de odaklanırsınız. Cinsel duygulardan öte ruhani duygular içinde olursunuz.

error: Content is protected !!