14 Haziran – 20 Haziran 2021 Haftası Burç Yorumları

14 Haziran – 20 Haziran 2021 Haftası Burç Yorumları

Koç 21 Mart/ 20 Nisan

Evli koçlar bu hafta eşleri birlikte yatırım yapabilir, ev, arsa vb. taşınmaz mallar alarak geleceğe yatırım yapabilirler. Cömert ve paylaşımcı yapınızla para tutmakta zorlandığınızı bilen eşiniz bu durumu kontrol altına almak adına sizi borca sokacak. İlk başlarda ödemelerinizin sizi zorlayacağınızı düşünerek endişeleneceksiniz fakat artan geliriniz ödemelerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlarken, muhtaç olanları unutmamanızı da sağlayacak. Artan gelirinizle çok fazla kişiye faydanızın dokunması ruhunuzu huzura eriştirecek.

Cesur, kolay, kolay hiçbir şeyden korkmayan koçlar hastalıklardan ve doktora gitmekten her zaman ürkerler. Bu nedenle tedavilerini geciktirirler ve sonunda müzmin hastalıkların zeminlerini ihmalleri nedeni ile kendileri hazırlarlar. Bu özelliğinizden vazgeçmek zorunda olduğunuz bir süreçten geçiyorsunuz. Soğuk algınlıkları gibi basit hastalıklar dışında bel ve böbrekleriniz sizi bir hayli zorlayabilir. Özellikle de bu tip hastalıkları daha önce yaşamışsanız daha tedbirli olmalı ve gerekli kontrollerinizi zamanında yaptırmalısınız. Sağlığın her şeyden daha önemli olduğunun bilincine varmalısınız.

 

Boğa 21 Nisan/ 21 Mayıs

Balık burcundan transit geçiş yapan Jüpiter ve Neptün gezegeni burcunuzda ev sahipliği yapan Uranüs ile etkileşime geçerek hayata dair önemli olayları başlatacaklar.  Oldukça hareketli bir sürece start vermeye hazır olun. Jüpiter gezegeni size uzun yıllardır emek verdiğiniz konularda büyük ödüller vermeye hazırlanıyor. Maddi anlamda geçmişte yaşadığınız sıkıntılar son bulacak ve rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. Çalışkan, yaratıcı ve yılmayan kişiliğinizle yaptığınız işe yoğun emek vermenize rağmen işinizde istediğiniz başarıyı elde etmekte zorlandınız. Rakipleriniz sürekli önünüze engeller çıkartarak sizi aşağıya çekmeye çalıştılar. Fakat artık siz kendinizi kolaylıkla gösterebilecek, önemli kişilerle tanışacak ve onların kötülüklerini de ilahi adalete havale ederek geleceğe daha büyük bir umut içinde bakmaya başlayacaksınız. Hafta boyu size mesleki ve maddi konularda eksiklerinizi gidermeniz için birçok yeni fırsat yakalayacaksınız. İşinizi büyütebilir, ortaklıklara imza atabilir, hatta hiç zorlanmadan ek işler yaparak gelirinizi ikiye katlayabilirsiniz.

 

İkizler 22 Mayıs / 22 Haziran

Hayatınızdaki önemli ve güzel başlangıçların ortaya çıkması ile uzun yıllardır sizi zorlayan sağlık sorunlarınızda da iyileşmenin görülmesi ile birçok anlamda yaşam kalitenizi yükselteceksiniz. Zorlu sağlık sorunlarında dahi kısa süreliğine bunalımlı davranışlar içinde olsanız dahi hemen toparlanarak yeniden hastalıklara karşı gardınızı alır ve yeniden savaşmaya başlarsınız. Fiziksel ve ruhsal olarak hiç olmadığınız kadar güçlü olmanız ve pozitifliğinizle aslında kendi, kendinizin doktoru olacaksınız. Ayrıca bayan İkizler burçlarında doğurganlık da güçlenecek. Çocuk sahibi olmak isteyip de olamayan -İkizler burcu kadınlarının çocuk sahibi olması daha kolaylaşır hale geleceğinden tüp bebek düşünenler bu isteklerini kolaylıkla hayata geçirebilirler.

Uzun bir süredir yalnızlığa mahkûm olan İkizler burcu üyeleri aşka yelken açmaya başlayacak. Çok fazla umut bağlamadığınız ve reddedilmeyi de göze alarak yaptığınız yaklaşımlarınız boşa çıkmayacak. Yeni tanışacağınız bir kişi adeta size ayna olacak.  Hayatınıza aldığınız kişi ile devam etmek adına önce kendi aşk hatalarınız ile yüzleşeceksiniz.

 

Yengeç 23 Haziran/ 22 Temmuz

Bu hafta hayata dair birçok konuda rahatlama, huzur ve yeniden varoluş dönemi başlayacaktır. Artık rahat bir nefes alacaksınız. Son üç yıldır emeklerinizin karşılığını alamadınız, size ait kısmetleri başkalarının elinizden aldığını ve sizi geçtiklerini hüzün içinde seyrettiniz. Venüs, Jüpiter ve Neptün gezegenlerinden aldığınız olumlu açı sayesinde doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle tanışma fırsatları yakalayacak ve kendinizi daha fazla geliştirip, büyümeye odaklanacağınız bir süreç başlıyor. Yıllarca yaşanan onca sorundan sonra kendinize yetebilmenin yarattığı mutluluk ile etrafınıza pozitif enerji göndereceksiniz. Daha dinamik, cesur ve özgüvenli halinizle hiçbir şey sizi korkutmayacaktır. Maddi anlamda geçmiş zamanda yapılan emek, çalışma ve cömertliğimizin maddi imkânlar olarak döneceği bir zaman diliminde olduğunuzdan çok az çabalarla bol para gelişi görülebilir. Yıllarca süren bir emekleme döneminden sonra atağa kalkacaksınız.  Otoriteler, ebeveynler, sizden daha üste olan herkes ile kolaylıkla anlaşma sağlayacaksınız.

 

Aslan 23 Temmuz/ 22 Ağustos

Eğer yalnız bir aslansanız umutsuzluğu ve aradığınızı bulamama korkularını geride bırakacaksınız. Siz her zaman beğenilir ve takdir görürsünüz.  Fakat aşk konusunda seçici davranan yapınız nedeni ile uzun süredir duygularınızı dondurmayı ve hayatı tek başına sürdürmeyi tercih ettiniz. Yanlış bir ilişki yaşayıp üzülmek istemediniz. İş nedeni ile gittiğiniz bir toplantıda tanışacağınız yeni biri ile duygusal anlamda uzun süredir yaşadığınız eksikleri kısa sürede dolduracaksınız. Siz güçlü kişilerden hoşlanan ve partnerinizle gurur duymak isteyen yapıya sahipsiniz. Aradığınız özellikleri bulamama nedeninizden uzun süredir kalbinizi sevgilere kapatmıştınız.

Evli olanlar ise ilişkilerinde daha kararlı ve yumuşak başlı olacak, partnerinizin sözleri dışında tüm dünyayı duymazdan geleceksiniz.

Partnerinize hak vererek, sevginizi önüne serip ilişkinizi zora sokan olumsuz durumları ortadan kaldırma kararları alacaksınız. Partnerinizle aranızdaki buzların erimesi için ne gerekiyorsa yapacak, yeniden gönlünü kazanmak için sürprizler hazırlayacaksınız.

 

Başak 23 Ağustos- 22 Eylül

İş ve para konularında yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Para kazanma konusunda başarılı ve burnu iyi koku alan biri olmanıza rağmen son yıllarda oluşan aksilikler nedeni ile fazla para kazanamadınız ve idareli yaşamayı öğrendiniz. Taşınmaz malların alımı nedeni ile oluşan borçlarınız da sizi bir hayli zorladı. Az kazanıp, öncelikli olarak ödemelerinize yoğunlaşmanız kendinize ayırdığınız bütçeyi bir hayli küçülterek idareli davranmanıza sebep oldu. Bu sayede aşırı para harcama meylinizi törpülemeniz için gerekli dersleri aldınız.

Siz hiçbir zaman cimri davranamazsınız fakat yaşadığınız sıkıntılar nedeni ile eskiye göre harcamalarınızda daha dikkatlisiniz.

Problemler aniden bitmeyecek ama yavaş yavaş düzlüğe çıkacaksınız.

Eşinizin ailesi de zor günleriniz için size gerekli desteği vererek rahatlamanıza yardımcı olacaklar. Pluto ve Uranüs gezegenlerinin destekleri ile maddi anlamda birçok fırsatı hayatınıza taşıyabilirsiniz.

İşinizde yenilikler yapmanız ilerleyen süreçlerde size büyük imkanlar sunabilir.

Haziran ayı güzel başlangıçlara gebe olacak yapacağınız her yatırım yeni yılda çoğalarak size destek verecek.

 

Terazi 23 Eylül / 22 Ekim

İlişkinizde yaşadığınız sorunlara elveda deme zamanı geldi. Artık barış sağlama zamanı olduğundan partnerinizle hem sevgiyi hem erotizmi bir arada yaşamak adına emek vermek zorunda olduğunuzu acı tecrübelerle de olsa öğrendiniz. Sizin vefa duygunuz diğer burçlara oranla çok fazladır fakat son yıllarda kendinizi ifade etme sorunlarınız arttığı için bolca yanlış anlaşılma yaşadınız. Fakat artık bir silkinme ve değişim sürecinde olduğunuz için oldukça hoş görülü ve merhametinizin sonsuz olarak ortaya çıktığı bir süreç başlıyor. Aşk ve cinselliğin uyum içinde olduğu, aşka ve evliliğe dair olumlu adımların atıldığı ve güçlü beraberliklerin kurulduğu güzel bir süreç sizi bekliyor.

Yalnız Teraziler geçmiş yıllardaki aşka bakışlarından tamamen farklı hareket ederek duygusal konularla ilgili geçmişe ait tüm yaralarını sarmaya çalışacaklar. Artık değişmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Aşırı gurur, kırıcı davranışlar ve sevginizi belli etmemenin bedelini yalnızlık ve sıradan ilişkilerle yaşadınız.  Mükemmel aşk hayatı isteyen bir kişinin öncelikle kendi hatalarını düzeltmesi gerektiğinin bilincinde olarak davranmaya başlayacaksınız.

 

Akrep 23 Ekim/ 21 Kasım

İş görüşmeleri, sürünceme de kalan konular, daha önce çekinilen problemleri bu hafta kolaylıkla halledebilirsiniz.  Özellikle ticaret ve eğitim için oldukça olumlu açılar aldığınızdan her işinizi kolaylıkla halledip sınavlarınızda da diğer zamanlara göre daha başarılı olabilirsiniz. Geçmiş yıllarda değişik nedenler yüzünden eğitime ara veren akrepler yeni fırsatlar sayesinde eğitim hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilirler.

Evli akrepler evlerindeki kara bulutların dağılması ve yeniden huzurlu ortamlar yaratmak adına eşlerine karşı ılımlı yaklaşımlar sergileyecekler. Eşinizi daha çok dinleyecek, sinirlenmeden eleştirilerini kulak verecek ve kendinizi onun gözünden görmeye çalışarak bir yüzleşmeye gideceksiniz. Eşinize karşı daha fedakâr, duygusal ve merhametli olacaksınız. Eşinizin karşılaştığı herhangi bir olumsuzluğu çözmek adına büyük bir özveri ile uğraşacak ve onun kalbinde yeniden taht kurmaya çalışacaksınız.

Eşiniz sağlık durumu veya iş hayatı ile alakalı problemler yaşayabilir. Bu durumu tamamen kendinize fayda olarak çevirebilirsiniz. Eşinizin sorunlarını halletmek için canla başla uğraşacaksınız.

 

Yay 22 Kasım / 21 Aralık

Sabırlı ve disiplinli halinizle amaçlarınızı iyi saptayıp doğru kararlar vererek gelirinizi arttırmaya yönelik olumlu adımlar atacağınız bir hafta sizi bekliyor. Geçmiş yıllardaki karşılığınız alamadığınız gayretlerinizin ödüllendirilmesi ile yüzünüz gülmeye başlayacak. Çalışmanızın ve emeğinizin karşılığını göreceksiniz. Başkalarının parasından da bu süreçte fazla hayır görmezsiniz. O nedenle ortaklık ve miras işleriniz sürüncemede kalır, ne kadar uğraşırsanız uğraşın ortaya bir şey çıkmaz. Kişilik olarak da başkalarını eleştirmektense kendinizi eleştirmeyi tercih edersiniz, yakınlarınızın da yardımı ile öne çıkarmanız ve kontrol altına almanız gereken özelliklerinizi bir süzgeçten geçirerek öncelikle kendinize ulaşırsınız. Kendinize ulaşmış olmanızın size diğer insanları getireceğinin bilincinde olursunuz. Geleceğe dair yatırım yapmak, mal, mülk sahibi olmak isteyeceksiniz. Geniş araştırmalar sonucunda da size uzun vadede büyük paralar getirecek taşınmaz mallar alacaksınız. Mantığınız ve duygularınız bir arada ortaya çıkar ve gözünüz kara hareket etmezsiniz. Bütün olasılıkları hesap etmek diğer zamanlara göre daha kolaydır.

 

Oğlak 22 Aralık 21 Ocak

Son yıllarda ağır gezegenlerin güçlü kavuşumları nedeni ile eşinizle bazı sorunlar yaşamak zorunda kaldınız. Sorunlarınız halledilmeyecek konular içermemesine rağmen iyi niyetle yaptığınız davranışlarınız yanlış anlaşılmalara yol açtı. Kalbinizi açmak ve ilişkinize yön verebilmek amacı ile ailenizle ilişkiniz hakkında konuşmanız problemlerin daha fazla büyümesine neden oldu. Farkında olmadan yaptığınız davranışlar nedeni ile aileniz ve eşiniz birbirlerine taraf oldular. Ve bazı sözler kırgınlıklarla birlikte aralarının açılmasına sebep oldu.

Bu hafta eşiniz size duyduğu saygıdan ailenize yakın davranışlar sergileyecek ve onlarda iyi niyeti karşılıksız bırakmayarak eski günlerdeki gibi yakınlaşacaklar.

Son yıllarda dişleriniz, üreme organlarınız ve kemiklerinizle ilgili de çok fazla sorun yaşadınız. Hastalıklar konusunda aşırı dirençli ve şikayet etmeyen yapıda olmanıza rağmen yaşadığınız acılara dayanmanız güçleşti. Artık sevinebilirsiniz. Çünkü hızla iyileşeceksiniz. Yaşadığınız sağlık sorunlarınıza gezegenler olumlu açıları ile iyileşmeniz için gereken desteği verecekler.

 

Kova 22 Ocak / 19 Şubat

Bu hafta oldukça önemli imzalar atabilir, sürünceme de kalan görüşmelerinizi kısa süre içinde halletmenin huzurunu yaşayabilirsiniz.

Uzun süredir işsizlik problemleri yaşıyorsanız özellikle yurt dışı bağlantılı işler siz aramadan ayağınıza gelebilir. Daha iyi imkanlarla yeni bir iş hayatına merhaba diyebilirsiniz.

Sağlık olarak ise fazla kilolara dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Son altı aydır aldığınız olumsuz açılar nedeni ile sağlığınız bir hayli hassas süreçlerden geçerek zorlanmanıza sebep oldu. Sıkıntılar ve stres nedeni ile vücudunuzun herhangi yerlerinde çıbanlar, yaralar çıktı, egzama ve zona gibi hastalıklarla mücadele vermeye çalıştınız. Ayrıca üreme organlarınız ve kalbinizde taşikardi gibi sorunlar yüzünden bir hayli zorladınız.

Bu hafta sağlık olarak bir hayli rahatlayacaksınız. Hayatınızdaki güzel gelişmeler psikolojinizin güçlenmesine ve dolayısı ile kendinizi sağlıklı ve enerjik hissetmenize sebep olacak. Var olan sağlık sorunlarınızı kolaylıkla halledebileceksiniz. Sizi zorlayacak tek konu ise iyimserliğinizin artması ile iştahınızın açılması ve dolayısı ile fazla kilolara olan meyliniz olacaktır. Bu nedenle diyet ve egzersizi ihmal etmeyin.

 

Balık 19 Şubat / 20 Mart

Uzun vadeli ilişkinizde mutlu olmanıza, birçok soruna beraber göğüs germenize ve partnerinizi çok sevmenize rağmen bugüne kadar evlilik olayına sıcak bakmadınız. Bunun en büyük nedenlerinden biri evlilikten korkmanız diğeri ise yakınlarınızın partneriniz hakkında söyledikleri bazı olumsuz sözlerdi. Bu nedenle iki arada kaldınız ve evlilik olayını ertelemeyi tercih ettiniz.

Bu hafta partnerinizle bu nedenden aranız açılabilir. Partneriniz isteklerini belirtip, karar almanızı söyleyerek sizden uzaklaşmayı tercih edebilir. Kısa bir süre yalnız kalmanız ilişkinizin kıymetini bilmenize fayda sağlayacak. Siz sevgi ile beslenen aşk insanısınız. Yalnızlık hissi ve sevgilinizin uzaklaşması ile onun hayatınızdaki önemini anlayacaksınız. İlk günlerde yaptığınız kızgınlık ve gurur, dargınlığın sürmesi ile yerini özleme bırakacak. Nasıl davranmanız gerektiğini bilemediğiniz sorunlu günlerde sevgi ve güzellikler gezegeni Venüs üçgen açısı ile imdadınıza yetişecek.

Burcunuzda kısa süreli misafir olan Jüpiter gezegeni de muhteşem destekler vererek ilişkinizi toparlamanız için adımlar atmanızı sağlayacak.

 

error: Content is protected !!