13-19 OCAK 2020 YENGEÇ BURÇ YORUMU

13-19 OCAK 2020 YENGEÇ BURÇ YORUMU

Bu hafta borç veya kefil olma gibi bir durumun içinde olursanız alacağınızı tahsil etme zorluğu yaşayabilirsiniz. Ayrıca ise eşinizin ailesine de daha fazla destek vermek zorunda kalacağınız durumlar yaşanabilir. Bu durum canınızı sıksa bile herkesin ailesinin kendisi için değerli olduğunun bilincinde olarak içinizden geçenleri kendinize saklayacaksınız. Kafanızı dağıtacak yollar arayın ve işlerinize büyük bir hevesle odaklanıp, disiplinli bir şekilde üstüne gitmeye çalışın.

Pluto, Satürn ve Jüpiter gezegeni yerleşik hayatınızı ve sağlığınızı bozmaya çalışacak. Bu gezegenlerin en olumsuz etkileri kemiklerle ilgili kırık, çıkık gibi olaylara yatkınlığınızdır. Ayrıca dişler, romatizmal sorunlar, mideniz hafta boyu sizi zorlayabilir. Önlem almayı unutmayın, hayatın yoğunluğunda sağlığınızı 2. Plana atarsanız uzun süre uğraşacağınız sağlık sorunlarına davetiye çıkarmış olursunuz.

Kısa süreli bazı üzüntüler yaşasanız da hayatın gerçeğine hızlıca dönüş yapmalı ve yaşamdan haz almaya devam etmelisiniz. Sorun yaşadığınız her konuda son sözü siz söylemelisiniz. Geçmiş yıllarda yaşadığınız her zorluktan kendinize bir ders çıkarmalı ve hatasız ilerlemeye çalışmalısınız. Artık olgunlaşın ve boşa geçirecek zamanınız olmadığının bilincine varın.

error: Content is protected !!