13-19 OCAK 2020 YAY BURÇ YORUMU

13-19 OCAK 2020 YAY BURÇ YORUMU

Mücadele gücünüz artar fakat bunu saldırganlıkla ortaya koymazsınız. Duygularınızın sesini mantığınızla birleştirerek ortaya çıkarırsınız. Belli tolerans içinde limitlerinizi belirler hayatınızın her anlamda anahtarını elinizde tutmaya çalışırsınız. Yaşamınızda uzun yıllar meyvelerini toplayacağınız ağaçlar eker ve filiz vermelerini büyük bir mutluluk içinde izlersiniz. Mesleki anlamda bir hayli başarılı olacağınız, atağa geçeceğiniz bir hafta olacak. Yeni oluşan projeler, kariyeriniz, sosyal statünüz ve profesyonel hayatınız ön plana çıkarak adeta karıncalar gibi çalışmanıza neden olacak yeni iş kolları da gündeme gelecek.

Bir dargın, bir barışık gittiğiniz ilişkinizde sonbahardan itibaren sular durulacak ve iki tarafında sakinleşmesi ile gelecek planları yapmaya başlayacaksınız. Romantizm ve tutkular bir hayli öne çıkar. Neye odaklanırsanız odaklanın her şeyi başarı ile sonuçlandırmanız diğer zamanlara göre daha kolaydır. Sevgi, aşk, evlilik ve maddi anlamda yeni ve güzel başlangıçlar yanı başınızda olacak.

Bedensel ve ruhsal açıdan güçlü olur ve bu gücünüzü maddi, manevi her anlamda olumlu kullanırsınız. Sosyal aktiviteler ve eğlenceye düşkünlük de artar, adeta içinize kapandığınız günlerin intikamını çıkarırsınız.

error: Content is protected !!