13-19 OCAK 2020 TERAZİ BURÇ YORUMU

13-19 OCAK 2020 TERAZİ BURÇ YORUMU

Yay burcu geçişi başlayan Mars sayesinde zekanız açıktır ve yeteneklerinizi daha kolay ortaya koyabilirsiniz. Olayları, insanları ve her şeyden önce kendinizi kontrol edebilirsiniz. Bu sayede daha dingin bir kafa ile her tür konuyu daha iyi analiz edebilirsiniz. Kendinizle daha yakından ilgilenir fiziksel olarak bazı değişimler de yapmak istersiniz. Savaşmak yerine sevgiyi ve uzlaşmayı tercih ettiğiniz bir süreçtir.

Bazı maddi şansların da kendiliğinden gelmesi ile neşenizi ve gayretinizi kimsenin baltalamasına izin vermezsiniz. Artan iyimserlik ve etrafınızı memnun etmek harcamalarınızın çoğalmasına sebep olsa bile bu konuyu dert edinmezsiniz. Harcadığınızdan daha fazlasını kazanma olasılığınız yüksektir. Ayrıca partnerinizden de bu süreçte oldukça değerli bir hediye almanız olasıdır. Hayatınıza yeni aldığınız biri ile rutinin üstünde çalkantılı bir aşk hikayesinin baş kahramanı da olabilirsiniz.

Karşılaşacağınız herhangi bir sorun karşısında bocalamadan hızlı hareket edersiniz. Hiçbir şey sizi sinirlendirmez ve kaos gibi görünen sorunları dahi hoş görü içinde ele almaya çalışırsınız. Açık sözlü davranmanıza rağmen konuşmalarınızda karşı tarafı incitecek sözleri ayıklayarak kendinizi izah etmeye çalışırsınız. Duygusal dengenizi sağlamanın huzuru içinde hayatınıza güzellikleri daha kolaylıkla çekebilirsiniz.

error: Content is protected !!